Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 02.21
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
chciała się upewnić: - No właśnie, nie było żadnej różnicy? Miller: - Nie było.
Przypomnijmy, że inaczej wspomina to spotkanie jego trzeci uczestnik - Adam Michnik. On twierdzi, że Rywin wskazał na Kwiatkowskiego, a nazwisko Zarębskiego padło w innym kontekście.
Sąd pytał, czy premier próbował wyjaśnić sprawę, rozmawiając z szefową Agory Wandą Rapaczyńską (ona pierwsza usłyszała korupcyjną ofertę Lwa Rywina), samym Rywinem lub Zarębskim. Premier zaprzeczył. - Dlaczego rozmawiał pan z Robertem Kwiatkowskim, a z Andrzejem Zarębskim już nie? - pytał sąd. Miller: - Robert Kwiatkowski jest moim dobrym znajomym, znamy się od lat. Uznałem, że mam prawo dowiedzieć się, jak było naprawdę.
Wcześniej sąd pytał premiera, czy
chciała się upewnić: &lt;q&gt;- No właśnie, nie było żadnej różnicy?&lt;/&gt; &lt;name type="person"&gt;Miller&lt;/&gt;: &lt;q&gt;- Nie było.&lt;/&gt;<br>Przypomnijmy, że inaczej wspomina to spotkanie jego trzeci uczestnik - &lt;name type="person"&gt;Adam Michnik&lt;/&gt;. On twierdzi, że &lt;name type="person"&gt;Rywin&lt;/&gt; wskazał na &lt;name type="person"&gt;Kwiatkowskiego&lt;/&gt;, a nazwisko &lt;name type="person"&gt;Zarębskiego&lt;/&gt; padło w innym kontekście.<br>Sąd pytał, czy premier próbował wyjaśnić sprawę, rozmawiając z szefową &lt;name type="org"&gt;Agory&lt;/&gt; &lt;name type="person"&gt;Wandą Rapaczyńską&lt;/&gt; (ona pierwsza usłyszała korupcyjną ofertę &lt;name type="person"&gt;Lwa Rywina&lt;/&gt;), samym &lt;name type="person"&gt;Rywinem&lt;/&gt; lub &lt;name type="person"&gt;Zarębskim&lt;/&gt;. Premier zaprzeczył. &lt;q&gt;- Dlaczego rozmawiał pan z &lt;name type="person"&gt;Robertem Kwiatkowskim&lt;/&gt;, a z &lt;name type="person"&gt;Andrzejem Zarębskim&lt;/&gt; już nie?&lt;/&gt; - pytał sąd. &lt;name type="person"&gt;Miller&lt;/&gt;: &lt;q&gt;- &lt;name type="person"&gt;Robert Kwiatkowski&lt;/&gt; jest moim dobrym znajomym, znamy się od lat. Uznałem, że mam prawo dowiedzieć się, jak było naprawdę.&lt;/&gt;<br>Wcześniej sąd pytał premiera, czy
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego