Typ tekstu: Książka
Autor: Adam Czerniawski
Tytuł: Narracje ormiańskie
Rok wydania: 2003
Lata powstania: 1956-1986
aktów Nowosielskiego.
Całej poczty Sara nie chciała od razu otwierać. Wolała wpierw zadzwonić do Monachium. Przeraziła się jednak, kiedy w hotelu Das Blau Haus zapewnili ją, że nie mają gościa z Ameryki nazwiskiem Gupta. Nie stawił się też ani Herr Fang, ani Herr Tynicki. Frau Lenz przypomniała sobie, że ktoś onegdaj dzwonił zza Oceanu, ale rozmowa się urwała. Może jeszcze zadzwoni?
On ma jeszcze jakiś alias!, pomyślała Sara. Postanowiła jednak sprawdzić rozkład lotów z Chicago. Okazało się, że żadna linia nie ma bezpośredniego połączenia z Monachium w czwartki. A więc skłamał.
- Mogłam się była domyślić - szepnęła urażona.
11
W Nicei spotkał
aktów Nowosielskiego.<br>Całej poczty Sara nie chciała od razu otwierać. Wolała wpierw zadzwonić do Monachium. Przeraziła się jednak, kiedy w hotelu Das Blau Haus zapewnili ją, że nie mają gościa z Ameryki nazwiskiem Gupta. Nie stawił się też ani Herr Fang, ani Herr Tynicki. Frau Lenz przypomniała sobie, że ktoś onegdaj dzwonił zza Oceanu, ale rozmowa się urwała. Może jeszcze zadzwoni?<br>On ma jeszcze jakiś alias!, pomyślała Sara. Postanowiła jednak sprawdzić rozkład lotów z Chicago. Okazało się, że żadna linia nie ma bezpośredniego połączenia z Monachium w czwartki. A więc skłamał.<br>- Mogłam się była domyślić - szepnęła urażona.<br>11<br>W Nicei spotkał
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego