Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 04.03 (14)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
pasażerów. Potentat na tym rynku, irlandzki Ryanair, jeszcze się przygląda, ale i jego samoloty powinny niedługo lądować w Polsce.

Komórki tanieją

Polacy kupili już 17,8 mln telefonów komórkowych. Większość z nich (ok. 10 mln) to aparaty z przedpłatą. W najbliższych miesiącach popyt na nie jeszcze wzrośnie, bo trzej najwięksi operatorzy zaczęli wreszcie naprawdę obniżać ceny. Największe wrażenie zrobiła ostatnio agresywna kampania reklamowa należącej do PTC nowej marki Heyah. Walka czerwonej łapy (Era) z żółtą ręką (Idea) oznacza niższe stawki za minutę rozmowy, tańsze esemesy oraz opłaty za rzeczywisty czas połączenia. I jak tu nie kochać konkurencji?

Nasze drogie piwo

Mimo
pasażerów. Potentat na tym rynku, irlandzki Ryanair, jeszcze się przygląda, ale i jego samoloty powinny niedługo lądować w Polsce.<br><br>&lt;tit&gt;Komórki tanieją&lt;/&gt;<br><br>Polacy kupili już 17,8 mln telefonów komórkowych. Większość z nich (ok. 10 mln) to aparaty z przedpłatą. W najbliższych miesiącach popyt na nie jeszcze wzrośnie, bo trzej najwięksi operatorzy zaczęli wreszcie naprawdę obniżać ceny. Największe wrażenie zrobiła ostatnio agresywna kampania reklamowa należącej do PTC nowej marki Heyah. Walka czerwonej łapy (Era) z żółtą ręką (Idea) oznacza niższe stawki za minutę rozmowy, tańsze esemesy oraz opłaty za rzeczywisty czas połączenia. I jak tu nie kochać konkurencji?<br><br>&lt;tit&gt;Nasze drogie piwo&lt;/&gt;<br><br>Mimo
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego