Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy medyczne i kosmetyczne
Rok: 2000
rodzaju cery wymagającej nawilżenia

Stosować codziennie, na dzień, na oczyszczoną skórę twarzy, również pod makijaż.

Lactil(r) kompleks, intensywnie nawilżający, wyciąg z arniki górskiej, alantoina, olej sojowy, filtry UVA i UVB

Półtłusty krem ochronno-pielęgnacyjny z lipidami sojowymi i arniką na dzień

Delikatny, emulsyjny preparat o działaniu głęboko nawilżającym. Zapewnia optymalne i długotrwałe nawilżenie. Działa kojąco i łagodząco. Dzięki własnościom bakteriostatycznym pomaga w utrzymaniu czystości skóry. Emulsja chroni przed szkodliwym działaniem zanieczyszczeń Środowiska oraz neutralizuje wpływ wolnych rodników.
Zmniejsza uczucie napięcia skóry i pozostawia długotrwałe uczucie świeżości.
Skóra odzyskuje swoją naturalną elastyczność i gładkość.

Po 20. roku życia dla każdego rodzaju
rodzaju cery wymagającej nawilżenia<br><br>Stosować codziennie, na dzień, na oczyszczoną skórę twarzy, również pod makijaż.<br><br>Lactil(r) kompleks, intensywnie nawilżający, wyciąg z arniki górskiej, alantoina, olej sojowy, filtry UVA i UVB<br><br>Półtłusty krem ochronno-pielęgnacyjny z lipidami sojowymi i arniką na dzień<br><br>Delikatny, emulsyjny preparat o działaniu głęboko nawilżającym. Zapewnia optymalne i długotrwałe nawilżenie. Działa kojąco i łagodząco. Dzięki własnościom bakteriostatycznym pomaga w utrzymaniu czystości skóry. Emulsja chroni przed szkodliwym działaniem zanieczyszczeń Środowiska oraz neutralizuje wpływ wolnych rodników.<br>Zmniejsza uczucie napięcia skóry i pozostawia długotrwałe uczucie świeżości.<br>Skóra odzyskuje swoją naturalną elastyczność i gładkość.<br><br>Po 20. roku życia dla każdego rodzaju
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!