Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy farmaceutyczne
Rok: 2003
r)H stosowany podczas trudnych dni pozwala na szybki powrót do pełnej aktywności życiowej. Ustąpienie bólu miesiączkowego umożliwia:
- poprawę nastroju,
- wzrost energii i nowych sił,
- efektywną naukę i pracę.
Vegantalgin(r)H można kupić w każdej aptece bez recepty w postaci tabletek powlekanych lub czopków.
Sposoby łagodzenia bólu menstruacyjnego
Leki: optymalne leczenie bólu miesiączkowego polega na stosowaniu leków, które zawierają w swoim składzie substancje działające zarówno przeciwbólowo, jak i rozkurczowo, dzięki temu:
- likwidują bolesne skurcze w dole brzucha stanowiące przyczynę bolesnych miesiączek,
- łagodzą dolegliwości bólowe.
Rynek oferuje szeroki wybór leków na bóle miesiączkowe, jednakże zdecydowana większość z nich działa tylko przeciwbólowo
r)H&lt;/&gt; stosowany podczas trudnych dni pozwala na szybki powrót do pełnej aktywności życiowej. Ustąpienie bólu miesiączkowego umożliwia: <br>- poprawę nastroju,<br>- wzrost energii i nowych sił,<br>- efektywną naukę i pracę.<br>&lt;name type="prod"&gt;Vegantalgin(r)H&lt;/&gt; można kupić w każdej aptece bez recepty w postaci tabletek powlekanych lub czopków.<br>Sposoby łagodzenia bólu menstruacyjnego<br>Leki: optymalne leczenie bólu miesiączkowego polega na stosowaniu leków, które zawierają w swoim składzie substancje działające zarówno przeciwbólowo, jak i rozkurczowo, dzięki temu:<br>- likwidują bolesne skurcze w dole brzucha stanowiące przyczynę bolesnych miesiączek,<br>- łagodzą dolegliwości bólowe.<br>Rynek oferuje szeroki wybór leków na bóle miesiączkowe, jednakże zdecydowana większość z nich działa tylko przeciwbólowo
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!