Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 20
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1980
rewolucji ludzie nadal kładą się spać z pustym żołądkiem. Istnieją biedni i bogaci i musimy przyznać, że zrobiliśmy bardzo mało w dziedzinie ekonomicznej i społecznej. Islam będzie ocalony tylko wtedy, gdy wprowadzimy w kraju egalitarny system islamski, który nie będzie niczego zawdzięczał ani zachodniemu systemowi kapitalistycznemu, ani kapitalizmowi państwowemu zabarwionego orientalizmem. Jeśli nikt nie zacznie działać, ja zrobię co będzie trzeba, aby bogactwa kraju zostały podzielone między 36 mln Irańczyków".

WYBORY do parlamentu krajowego Nadrenii Północnej Westfalii wygrali socjaldemokraci. Chadecy stracili ponad 3 proc. głosów. Wolni Demokraci zostali z parlamentu wyeliminowani (korespondencja str. 12)

NIELEGALNI UCHODŹCY Z HAITI przybywają masowo na
rewolucji ludzie nadal kładą się spać z pustym żołądkiem. Istnieją biedni i bogaci i musimy przyznać, że zrobiliśmy bardzo mało w dziedzinie ekonomicznej i społecznej. Islam będzie ocalony tylko wtedy, gdy wprowadzimy w kraju egalitarny system islamski, który nie będzie niczego zawdzięczał ani zachodniemu systemowi kapitalistycznemu, ani kapitalizmowi państwowemu zabarwionego orientalizmem. Jeśli nikt nie zacznie działać, ja zrobię co będzie trzeba, aby bogactwa kraju zostały podzielone między 36 mln Irańczyków".<br><br>WYBORY do parlamentu krajowego Nadrenii Północnej Westfalii wygrali socjaldemokraci. Chadecy stracili ponad 3 proc. głosów. Wolni Demokraci zostali z parlamentu wyeliminowani (korespondencja str. 12)<br><br>NIELEGALNI UCHODŹCY Z HAITI przybywają masowo na
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!