Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy medyczne
Rok: 1997
wkładów".
§ 2
Zawarcie umowy o wkład-oszczędnościowy płatny na każde żądanie, zwany dalej "wkładem oszczędnościowym" lub "wkładem" następuje przez wystawienie przez Powszechną Kasę Oszczędności - bank państwowy, dowodu na złożony wkład, na warunkach określonych w regulaminie obowiązującym w dniu jego wystawienia.
§ 3
Dowodem posiadania rachunku wkładu w PKO jest obiegowa książeczka oszczędnościowa PKO, zwana dalej "książeczką oszczędnościową" lub "książeczką".
§ 4
Skarb Państwa odpowiada za zobowiązania PKO z tytułu wkładów oszczędnościowych w granicach określonych obowiązującymi przepisami prawa.
§ 5
PKO zapewnia właścicielowi książeczki zachowanie tajemnicy posiadania wkładu i jego wysokości, na zasadach określonych w obowiązujących przepisach prawa.

WYSTAWIENIE KSIĄŻECZKI
§ 6
1. Książeczka oszczędnościowa dla
wkładów".<br>§ 2<br>Zawarcie umowy o wkład-oszczędnościowy płatny na każde żądanie, zwany dalej "wkładem oszczędnościowym" lub "wkładem" następuje przez wystawienie przez Powszechną Kasę Oszczędności - bank państwowy, dowodu na złożony wkład, na warunkach określonych w regulaminie obowiązującym w dniu jego wystawienia.<br>§ 3<br>Dowodem posiadania rachunku wkładu w PKO jest obiegowa książeczka oszczędnościowa PKO, zwana dalej "książeczką oszczędnościową" lub "książeczką".<br>§ 4<br>Skarb Państwa odpowiada za zobowiązania PKO z tytułu wkładów oszczędnościowych w granicach określonych obowiązującymi przepisami prawa.<br>§ 5<br>PKO zapewnia właścicielowi książeczki zachowanie tajemnicy posiadania wkładu i jego wysokości, na zasadach określonych w obowiązujących przepisach prawa.<br><br>&lt;tit&gt;WYSTAWIENIE KSIĄŻECZKI&lt;/&gt;<br>§ 6<br>1. Książeczka oszczędnościowa dla
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego