Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.31 (26)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
wypuszczono po 48 godzinach nie stawiając mu żadnych zarzutów, co moim zdaniem świadczy, że nie ma dowodów przeciwko niemu.
Nie bierze pan pod uwagę możliwości, iż Marek Rutkiewicz mógł być kurierem i, choćby nieświadomie, przewozić dla kogoś zakazane środki?
- Raczej nie. To doświadczony kolarz i zna zasady. Nie wozi się paczek z nieznaną zawartością. Policja francuska jest wyczulona na wszelkie medykamenty. Np. dwa lata temu "Orliki" (reprezentacja do 23 l. - red.) wracając z wyścigu w Gwatemali zostały zatrzymane na 48 godzin podczas przesiadki na francuskim lotnisku. Okazało się, że jeden z nich miał otwarty isostar (napój energetyczny - red.) i postanowiono zbadać
wypuszczono po 48 godzinach nie stawiając mu żadnych zarzutów, co moim zdaniem świadczy, że nie ma dowodów przeciwko niemu.&lt;/&gt;<br>&lt;who9&gt;Nie bierze pan pod uwagę możliwości, iż Marek Rutkiewicz mógł być kurierem i, choćby nieświadomie, przewozić dla kogoś zakazane środki?&lt;/&gt;<br>&lt;who10&gt;- Raczej nie. To doświadczony kolarz i zna zasady. Nie wozi się paczek z nieznaną zawartością. Policja francuska jest wyczulona na wszelkie medykamenty. Np. dwa lata temu "Orliki" (reprezentacja do 23 l. - red.) wracając z wyścigu w Gwatemali zostały zatrzymane na 48 godzin podczas przesiadki na francuskim lotnisku. Okazało się, że jeden z nich miał otwarty isostar (napój energetyczny - red.) i postanowiono zbadać
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2023

Zapraszamy do udziału w zabawie!

Wybierz słowo
Ile masz lat?
Honorowy Mecenas Plebiscytu

Pobierz e-book "Chwytaj mem" Bartka Chacińskiego!

Honorowy Mecenas Plebiscytu
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych uczestników plebiscytu jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących prawach, dostępne jest w Regulaminie. W przypadku wyrażenia zgód marketingowych współadministratorami danych są Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. oraz ePWN Sp. z o.o., na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2023"!