Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy komputerowe
Rok: 2003
Zamówienia co Państwo od nas otrzymają!
Drodzy Przyjaciele!
Gratulacje!
To takie proste! Mają Państwo możliwość otrzymania BEZPŁATNEJ paczki z prezentami o wartości być może aż 150,00 zł, opłacając jedynie koszty pakowania i wysyłki 14,95 zł.
Jednak zanim powiem cos więcej na ten temat, dowiedzmy się ile jest warta paczka z prezentami przygotowana specjalnie dla Państwa.
W tym celu, po prostu, proszę wyjąć z listu małą , srebrną kopertkę i sprawdzić czy umieszczony w niej znaczek jest czerwony, czy niebieski. Znaleźli go Państwo? To świetnie. Oto co otrzymacie, jeśli znaczek jest niebieski:
PACZKA POWITALNA "TWÓJ KOMPUTER BEZ TAJEMNIC"
Paczka składa się
Zamówienia co Państwo od nas otrzymają!<br>Drodzy Przyjaciele!<br>Gratulacje!<br>To takie proste! Mają Państwo możliwość otrzymania BEZPŁATNEJ paczki z prezentami o wartości być może aż 150,00 zł, opłacając jedynie koszty pakowania i wysyłki 14,95 zł.<br>Jednak zanim powiem cos więcej na ten temat, dowiedzmy się ile jest warta paczka z prezentami przygotowana specjalnie dla Państwa.<br>W tym celu, po prostu, proszę wyjąć z listu małą , srebrną kopertkę i sprawdzić czy umieszczony w niej znaczek jest czerwony, czy niebieski. Znaleźli go Państwo? To świetnie. Oto co otrzymacie, jeśli znaczek jest niebieski:<br>PACZKA POWITALNA "TWÓJ KOMPUTER BEZ TAJEMNIC"<br>Paczka składa się
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego