Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.24 (20)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
urzędu oraz ich rodzaj - jednorazowe czy dobowe.
Na te i inne pytania szukają teraz odpowiedzi miejscy urzędnicy. O tym, kiedy projekt stałby się rzeczywistością, nie chcą jeszcze przesądzać: - Mamy nadzieję, że uda się to jeszcze w tym roku - mówią.
Bezrobotni też mają taką nadzieję.
ANNA SATEL

Listonosz zamiast adresatowi przekazał paczkę... psu
Życie listonosza nie jest łatwe i nietrudno o pomyłkę. A listonosz z poczty przy ul. Melomanów 2 popełnił błąd fatalny - oddał paczkę wprost do paszczy psa adresata. Ten zjadł przesyłkę. Teraz doręczyciel zapłaci za apetyt zwierzaka.
Pani Jadwiga Kuśnierz (48 l.) wróciła z zakupów do domu przy ul. Bartyckiej
urzędu oraz ich rodzaj - jednorazowe czy dobowe.<br>Na te i inne pytania szukają teraz odpowiedzi miejscy urzędnicy. O tym, kiedy projekt stałby się rzeczywistością, nie chcą jeszcze przesądzać: &lt;q&gt;- Mamy nadzieję, że uda się to jeszcze w tym roku&lt;/&gt; - mówią.<br>Bezrobotni też mają taką nadzieję.<br>&lt;gap&gt;&lt;au&gt;ANNA SATEL&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Listonosz zamiast adresatowi przekazał paczkę... psu&lt;/&gt;<br>Życie listonosza nie jest łatwe i nietrudno o pomyłkę. A listonosz z poczty przy ul. Melomanów 2 popełnił błąd fatalny - oddał paczkę wprost do paszczy psa adresata. Ten zjadł przesyłkę. Teraz doręczyciel zapłaci za apetyt zwierzaka.<br>Pani Jadwiga Kuśnierz (48 l.) wróciła z zakupów do domu przy ul. Bartyckiej
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego