Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 7
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
jej przyjaciel gej, a równocześnie nauczyciel tańca, Christopher Flynn, zabrał ją w latach 70. do gejowskiej dyskoteki.

8. Możesz opowiedzieć gejowi takie rzeczy, których absolutnie nie możesz powierzyć nikomu innemu.
Powiedzmy, że przespałaś się ze swoim byłym chłopakiem, kolejny już raz. Albo wstawiłaś się i dałaś zaciągnąć do domu jakiemuś palantowi. Nieważne, jakiego czynu się dopuściłaś, czujesz się podle i wstrętnie. Możesz zwierzyć się przyjaciółce, jeśli chcesz usłyszeć: - Na miłość Boską! Jak mogłaś to zrobić?!
Powierz swą tajemnicę mężczyźnie hetero, gdy masz ochotę usłyszeć: - No, proszę! Co za ohyda! - i już wiesz, że myśli sobie: "Co za dziwka".
Ale jeżeli chcesz
jej przyjaciel gej, a równocześnie nauczyciel tańca, Christopher Flynn, zabrał ją w latach 70. do gejowskiej dyskoteki.<br><br>8. Możesz opowiedzieć gejowi takie rzeczy, których absolutnie nie możesz powierzyć nikomu innemu.<br>Powiedzmy, że przespałaś się ze swoim byłym chłopakiem, kolejny już raz. Albo wstawiłaś się i dałaś zaciągnąć do domu jakiemuś palantowi. Nieważne, jakiego czynu się dopuściłaś, czujesz się podle i wstrętnie. Możesz zwierzyć się przyjaciółce, jeśli chcesz usłyszeć: - Na miłość Boską! Jak mogłaś to zrobić?!<br>Powierz swą tajemnicę mężczyźnie hetero, gdy masz ochotę usłyszeć: - No, proszę! Co za ohyda! - i już wiesz, że myśli sobie: "Co za dziwka".<br>Ale jeżeli chcesz
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego