Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy AGD
Rok: 2003
KUCHENNY I MASZYNKA DO MIĘSA 2 W 1
HR 7752
Maszynka do mięsa o stałej mocy silnika 1000 W rozdrabnia do 1,3 kg mięsa (wieprzowego, cielęcego, drobiowego itp.) w ciągu minuty na mięso mielone lub na kiełbasę.

ROBOT KUCHENNY HR 7756
Potęga kulinarnej perfekcji w zasięgu ręki. Dzięki elektronicznemu panelowi kontrolnemu z funkcją Inteligentnego Sterowania Procesami (Smart Control) robot kuchenny Essence Philipsa wie dokładnie, jak przygotować różnorodne składniki by potrawa była jak najsmaczniejsza. Wszystkie procesy są już zaprogramowane. Wystarczy nacisnąć przycisk.

ESSENCE
Inteligentne rozwiązania i doskonałe rezultaty.
MIKSER
HR 1571
Elegancki i skuteczny. Innowacyjny system FlexiMix powoduje niezależne poruszanie się
KUCHENNY I MASZYNKA DO MIĘSA 2 W 1<br>&lt;name type="prod"&gt;HR&lt;/&gt; 7752<br>Maszynka do mięsa o stałej mocy silnika 1000 W rozdrabnia do 1,3 kg mięsa (wieprzowego, cielęcego, drobiowego itp.) w ciągu minuty na mięso mielone lub na kiełbasę.<br>&lt;gap&gt;<br>ROBOT KUCHENNY &lt;name type="prod"&gt;HR&lt;/&gt; 7756<br>Potęga kulinarnej perfekcji w zasięgu ręki. Dzięki elektronicznemu panelowi kontrolnemu z funkcją Inteligentnego Sterowania Procesami (Smart Control) robot kuchenny &lt;name type="prod"&gt;Essence&lt;/&gt; &lt;name type="org"&gt;Philipsa&lt;/&gt; wie dokładnie, jak przygotować różnorodne składniki by potrawa była jak najsmaczniejsza. Wszystkie procesy są już zaprogramowane. Wystarczy nacisnąć przycisk.<br>&lt;gap&gt;<br>&lt;name type="prod"&gt;ESSENCE&lt;/&gt;<br> Inteligentne rozwiązania i doskonałe rezultaty.<br>MIKSER<br>&lt;name type="prod"&gt;HR&lt;/&gt; 1571<br>Elegancki i skuteczny. Innowacyjny system FlexiMix powoduje niezależne poruszanie się
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego