Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 02.16
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
jest nie tylko problemem społecznym, lecz także gospodarczym. Szef Komitetu Statystycznego Władimir Sokolin minimalizuje znaczenie problemu, mówiąc, że "wszystkie kraje cywilizowane" doświadczają spadku ludności.
Prezydent Władimir Putin w pierwszym orędziu do narodu w lipcu 2000 r. powiedział, że spadek demograficzny, jaki nastąpił w ostatnich latach w Rosji, zagraża istnieniu narodu.
(pap)Polski rolnik dawno już zszedł z furmanki

Polski rząd wypowiedział w Brukseli wojnę przeciw stereotypom na temat polskiego rolnictwa.
Rozpoczęła się aktywna kampania promocji członkostwa Polski w Unii i zwalczania zafałszowanego tam wizerunku polskiego rolnika.
Na specjalnie zorganizowanym i nagłośnionym spotkaniu w Misji Polskiej przy UE, dziennikarze otrzymali 22-stronicowy
jest nie tylko problemem społecznym, lecz także gospodarczym. Szef Komitetu Statystycznego Władimir Sokolin minimalizuje znaczenie problemu, mówiąc, że "wszystkie kraje cywilizowane" doświadczają spadku ludności.<br>Prezydent Władimir Putin w pierwszym orędziu do narodu w lipcu 2000 r. powiedział, że spadek demograficzny, jaki nastąpił w ostatnich latach w Rosji, zagraża istnieniu narodu.<br>&lt;au&gt;(pap)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Polski rolnik dawno już zszedł z furmanki&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Polski rząd wypowiedział w Brukseli wojnę przeciw stereotypom na temat polskiego rolnictwa.&lt;/&gt;<br>Rozpoczęła się aktywna kampania promocji członkostwa Polski w Unii i zwalczania zafałszowanego tam wizerunku polskiego rolnika.<br>Na specjalnie zorganizowanym i nagłośnionym spotkaniu w Misji Polskiej przy UE, dziennikarze otrzymali 22-stronicowy
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego