Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Głos Koszaliński
Nr: 04.20
Miejsce wydania: Koszalin
Rok wydania: 2002
Rok powstania: 2003
nic mu nie udowodnimy. Podróżni orientują się, że zostali okradzeni, dopiero przed wyjściem z pociągu. W tym czasie złodziej jest już daleko ­ podsumowuje komendant Noga.

... policja

Aneta Romanowska, rzecznik koszalińskiej policji, informuje, że wykrywalność sprawców kradzieży w pociągach jest znikoma. ­ To rzeczywiście jest plaga ­ potwierdza.

... i kolejarze

Członkowie drużyny kolejowej (personalia do wiadomości redakcji) w pociągu relacji Koszalin­Białogard twierdzą, że mają sposób na złodziei.
­ Wystarczy więcej uzbrojonych strażników, którzy będą bez przerwy patrolować wagony, również podczas podróży. Ponieważ ich twarze są znane złodziejom, powinni się wymieniać z kolegami, na przykład ze Szczecina. Bo my, nawet jeśli zauważymy złodzieja, nic nie
nic mu nie udowodnimy. Podróżni orientują się, że zostali okradzeni, dopiero przed wyjściem z pociągu. W tym czasie złodziej jest już daleko ­ podsumowuje komendant Noga. <br><br>&lt;tit&gt;... policja &lt;/&gt;<br><br>Aneta Romanowska, rzecznik koszalińskiej policji, informuje, że wykrywalność sprawców kradzieży w pociągach jest znikoma. ­ To rzeczywiście jest plaga ­ potwierdza. <br><br>&lt;tit&gt;... i kolejarze &lt;/&gt;<br><br>Członkowie drużyny kolejowej (personalia do wiadomości redakcji) w pociągu relacji Koszalin­Białogard twierdzą, że mają sposób na złodziei. <br>­ Wystarczy więcej uzbrojonych strażników, którzy będą bez przerwy patrolować wagony, również podczas podróży. Ponieważ ich twarze są znane złodziejom, powinni się wymieniać z kolegami, na przykład ze Szczecina. Bo my, nawet jeśli zauważymy złodzieja, nic nie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego