Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Życie
Nr: 20.03
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
Stwierdził on, że Amerykanie przyjęli polską propozycję zużytkowania pieniędzy.
- Chcemy wyszkolić ok. stu pięćdziesięciu oficerów w ciągu pięciu lat, za amerykańskie pieniądze, na amerykańskich uczelniach i szkołach cywilnych i wojskowych - powiedział ŻYCIU min. Klich.
Do Ameryki nasi wojacy mają jechać na krótkie, najwyżej półroczne studia specjalistyczne. Wiceminister Klich uważa, że pierwsi kandydaci mogliby przyjechać na szkolenie nawet w drugiej połowie tego roku.

Wielka okazja

Pieniądze amerykańskie są dla resortu obrony manną z nieba. Przed wejściem do NATO szkoliliśmy naszych żołnierzy za granicami za darmo (wszystkie koszty pokrywały kraje, które udzielały stypendium).
Od roku ponosimy już pełne koszty szkolenia naszych żołnierzy w
Stwierdził on, że Amerykanie przyjęli polską propozycję zużytkowania pieniędzy. <br>- Chcemy wyszkolić ok. stu pięćdziesięciu oficerów w ciągu pięciu lat, za amerykańskie pieniądze, na amerykańskich uczelniach i szkołach cywilnych i wojskowych - powiedział ŻYCIU min. Klich. <br>Do Ameryki nasi wojacy mają jechać na krótkie, najwyżej półroczne studia specjalistyczne. Wiceminister Klich uważa, że pierwsi kandydaci mogliby przyjechać na szkolenie nawet w drugiej połowie tego roku. <br><br>&lt;tit&gt;Wielka okazja&lt;/&gt;<br><br>Pieniądze amerykańskie są dla resortu obrony manną z nieba. Przed wejściem do NATO szkoliliśmy naszych żołnierzy za granicami za darmo (wszystkie koszty pokrywały kraje, które udzielały stypendium). <br>Od roku ponosimy już pełne koszty szkolenia naszych żołnierzy w
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego