Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.09
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
bo nie mam na to sił. - powiedział Svitlica. - Możemy pogadać, ale tylko chwilę. Jak trochę odpocznę, to może przed powrotem do Niemiec zdążę zaprosić kumpli do restauracji Mała Serbia. Na boisku biegam, w Warszawie biegam... Wczoraj cały dzień spędziłem w ambasadzie. Jak tylko żona i syn (Zvezdan, który właśnie kończy pierwszy rok życia - przyp. red.) dostaną niemieckie wizy, to jeszcze dzisiaj polecimy do Hanoweru.
W niedzielę Stanko zadebiutował w Bundeslidze w meczu przeciw Bayernowi w Monachium. Były legionista pojawił się na boisku w 66. minucie, by kwadrans później strzelić gola. I to nie byle komu, bo samemu Oliverowi Kahnowi.
- Jeden z
bo nie mam na to sił.&lt;/&gt; - powiedział Svitlica. &lt;q&gt;- Możemy pogadać, ale tylko chwilę. Jak trochę odpocznę, to może przed powrotem do Niemiec zdążę zaprosić kumpli do restauracji Mała Serbia. Na boisku biegam, w Warszawie biegam... Wczoraj cały dzień spędziłem w ambasadzie. Jak tylko żona i syn&lt;/&gt; (Zvezdan, który właśnie kończy pierwszy rok życia - przyp. red.) &lt;q&gt;dostaną niemieckie wizy, to jeszcze dzisiaj polecimy do Hanoweru.&lt;/&gt;<br>W niedzielę Stanko zadebiutował w Bundeslidze w meczu przeciw Bayernowi w Monachium. Były legionista pojawił się na boisku w 66. minucie, by kwadrans później strzelić gola. I to nie byle komu, bo samemu Oliverowi Kahnowi.<br>&lt;q&gt;- Jeden z
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego