Typ tekstu: Rozmowa bezpośrednia
Tytuł: Rozmowa o zdrowiu,o jedzeniu,o rodzinie
Rok powstania: 2001
Jasia. Bardzo fajny taki pan. Pięć lat temu. Ale właśnie z pierwszego małżeństwa on ma córkę i syna. I syn już jest dorosły. W Hiszpanii w ogóle siedzi już z dziesięć lat albo i więcej. Tam pracuje. A córka jest gdzieś tutaj, tam nie wiem, gdzieś koło Kielc pewnie oni pochodzą nie wiem dokładnie.
Dam pani jeszcze drugiego kotlecika. Kawałek taki cieniutki.
I tak jak z synem ma kontakt i normalnie nawet byli razem w tej Hiszpanii, z ciocią Lucyną kiedyś tam w jakiejś wakacje, tak córka w ogóle się nie odzywa do niego , obrażona, nie wiadomo na co obrażona.
Że
Jasia. Bardzo fajny taki pan. Pięć lat temu. Ale właśnie z pierwszego małżeństwa on ma córkę i syna. I syn już jest dorosły. W Hiszpanii w ogóle siedzi już z dziesięć lat albo i więcej. Tam pracuje. A córka jest gdzieś tutaj, tam nie wiem, gdzieś koło Kielc pewnie oni pochodzą nie wiem dokładnie.&lt;/&gt;<br>&lt;who4&gt;Dam pani jeszcze drugiego kotlecika. Kawałek taki cieniutki.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;I tak jak z synem ma kontakt i normalnie nawet byli razem w tej Hiszpanii, z ciocią Lucyną kiedyś tam w jakiejś wakacje, tak córka w ogóle się nie odzywa do niego &lt;vocal desc="laugh"&gt;, obrażona, nie wiadomo na co obrażona.&lt;/&gt;<br>&lt;who6&gt;Że
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego