Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 6
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
3000 zł, a czesne 700 zł miesięcznie. Nauka trwa rok. Opłaty w innych szkołach są zdecydowanie niższe i kształtują się na poziomie 300 zł za miesiąc. Specjaliści nie polecają kursów wizażu, które trwają znacznie krócej, przez co ich program jest uboższy. Jednak organizowane są one prawie w każdym dużym mieście, podczas gdy dobrych szkół wizażu trzeba szukać w stolicy. Opłata za kurs wynosi od 200 do 1000 złotych.
Pamiętaj, że makijażystka to też artysta plastyk. Nie wystarczy śledzenie najnowszych tendencji w światowym makijażu, nie zapominaj o wizytach w galerii czy muzeum.
Jak zacząć? Po ukończeniu szkoły lub kursu powinnaś skompletować sobie
3000 zł, a czesne 700 zł miesięcznie. Nauka trwa rok. Opłaty w innych szkołach są zdecydowanie niższe i kształtują się na poziomie 300 zł za miesiąc. Specjaliści nie polecają kursów wizażu, które trwają znacznie krócej, przez co ich program jest uboższy. Jednak organizowane są one prawie w każdym dużym mieście, podczas gdy dobrych szkół wizażu trzeba szukać w stolicy. Opłata za kurs wynosi od 200 do 1000 złotych. <br>Pamiętaj, że &lt;orig&gt;makijażystka&lt;/&gt; to też artysta plastyk. Nie wystarczy śledzenie najnowszych tendencji w światowym makijażu, nie zapominaj o wizytach w galerii czy muzeum.<br>Jak zacząć? Po ukończeniu szkoły lub kursu powinnaś skompletować sobie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego