Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.03 (2)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
kroki stawiał w Starcie, a potem w Sandecji Nowy Sącz. Już tam przewyższał wszystkich swoich kolegów umiejętnościami. Strzelał bramkę za bramką.
- Z moimi rówieśnikami grało mi się zbyt łatwo. Chciałem dalej się rozwijać. Pojawiła się szansa wyjazdu do Monako, więc pojechałem tam na testy - opowiada Faktowi Maciek.
Jerzy Kopiec, który pomaga Maćkowi stawiać pierwsze kroki w wielkiej piłce, opowiada nam o kulisach pobytu we Francji: - Na treningach w Monako, w których brał udział Maciek, pojawił się prezydent klubu, choć nigdy wcześniej go tam nie widziano! Bardzo chciał zobaczyć naszego utalentowanego zawodnika.
Podczas tamtego pobytu nie udało się załatwić wszystkich spraw do
kroki stawiał w Starcie, a potem w Sandecji Nowy Sącz. Już tam przewyższał wszystkich swoich kolegów umiejętnościami. Strzelał bramkę za bramką.<br>&lt;q&gt;- Z moimi rówieśnikami grało mi się zbyt łatwo. Chciałem dalej się rozwijać. Pojawiła się szansa wyjazdu do Monako, więc pojechałem tam na testy&lt;/&gt; - opowiada Faktowi Maciek.<br>Jerzy Kopiec, który pomaga Maćkowi stawiać pierwsze kroki w wielkiej piłce, opowiada nam o kulisach pobytu we Francji: &lt;q&gt;- Na treningach w Monako, w których brał udział Maciek, pojawił się prezydent klubu, choć nigdy wcześniej go tam nie widziano! Bardzo chciał zobaczyć naszego utalentowanego zawodnika.<br>Podczas tamtego pobytu nie udało się załatwić wszystkich spraw do
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego