Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy telekomunikacyjne
Rok: 2000
telefonicznymi), edytować je, wybierać z pamięci i dzwonić, umożliwia również dostęp do trzech gier - wszystko to jest łatwe i proste z pomocą Navi Key.

zawsze i wszędzie
Telefon Nokia 5130 zapewnia bezpieczeństwo w każdym miejscu i o każdej porze, Dzięki całemu zestawowi dostępnych akcesoriów, gwarantuje pełną swobodę podróżowania.
Szybka ładowarka pomaga szybciej wyruszyć w drogę, bateria o zwiększonej pojemności pozwala podróżować dłużej, a zestaw samochodowy - prowadzić pojazd bezpieczniej.
Miniaturowy zestaw słuchawkowy umożliwia swobodne prowadzenie rozmowy telefonicznej np., podczas jazdy na rowerze. Zestaw ten składa się ze słuchaweczki i mikrofonu umieszczonego na przewodzie, Wystarczy podłączyć go z jednej strony do swojej Nokii
telefonicznymi), edytować je, wybierać z pamięci i dzwonić, umożliwia również dostęp do trzech gier - wszystko to jest łatwe i proste z pomocą Navi Key.<br><br>zawsze i wszędzie<br>Telefon Nokia 5130 zapewnia bezpieczeństwo w każdym miejscu i o każdej porze, Dzięki całemu zestawowi dostępnych akcesoriów, gwarantuje pełną swobodę podróżowania.<br>Szybka ładowarka pomaga szybciej wyruszyć w drogę, bateria o zwiększonej pojemności pozwala podróżować dłużej, a zestaw samochodowy - prowadzić pojazd bezpieczniej.<br>Miniaturowy zestaw słuchawkowy umożliwia swobodne prowadzenie rozmowy telefonicznej np., podczas jazdy na rowerze. Zestaw ten składa się ze słuchaweczki i mikrofonu umieszczonego na przewodzie, Wystarczy podłączyć go z jednej strony do swojej Nokii
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego