Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 11.05
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
jako rezygnacja z pielgrzymki do Rosji. Obraz dotarł do Moskwy w sierpniu tego roku. Jednak prawosławni hierarchowie już wcześniej orzekli, że jest to jedynie XVIII-wieczna kopia słynnej ikony. Niewykluczone, że oryginał został spalony przez złodziei.
Rosja coraz chętniej odwołuje się do przedrewolucyjnych tradycji. Wczoraj w Irkucku odsłonięto 5-metrowy pomnik admirała Aleksandra Kołczaka, dowódcy "białej" armii walczącej z bolszewikami.
z MoskwyUSA

George W. Bush przedstawił plan na następne cztery lata - Zapowiedział kontynuowanie walki z terroryzmem

Prezydent nie zmieni polityki

Zwycięstwo Busha ogłosiły niemal wszystkie gazety na świecie. Nie inaczej było w Izraelu

(c) AFP / GALI TIBBON

Po zwycięstwie w
jako rezygnacja z pielgrzymki do &lt;name type="place"&gt;Rosji&lt;/&gt;. Obraz dotarł do &lt;name type="place"&gt;Moskwy&lt;/&gt; w sierpniu tego roku. Jednak prawosławni hierarchowie już wcześniej orzekli, że jest to jedynie XVIII-wieczna kopia słynnej ikony. Niewykluczone, że oryginał został spalony przez złodziei.<br>&lt;name type="place"&gt;Rosja&lt;/&gt; coraz chętniej odwołuje się do przedrewolucyjnych tradycji. Wczoraj w &lt;name type="place"&gt;Irkucku&lt;/&gt; odsłonięto 5-metrowy pomnik admirała &lt;name type="person"&gt;Aleksandra Kołczaka&lt;/&gt;, dowódcy "białej" armii walczącej z bolszewikami.<br>&lt;au&gt;&lt;gap&gt; z Moskwy&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sub="world" sex="mf"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;&lt;name type="place"&gt;USA&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;&lt;name type="person"&gt;George W. Bush&lt;/&gt; przedstawił plan na następne cztery lata - Zapowiedział kontynuowanie walki z terroryzmem&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Prezydent nie zmieni polityki&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Zwycięstwo &lt;name type="person"&gt;Busha&lt;/&gt; ogłosiły niemal wszystkie gazety na świecie. Nie inaczej było w &lt;name type="place"&gt;Izraelu&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>(c) AFP / GALI TIBBON<br><br>Po zwycięstwie w
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego