Typ tekstu: Rozmowa bezpośrednia
Tytuł: Rozmowy o dzieciństwie,o programie telewizyjnym, o instalowaniu drukarki, o planowaniu wakacji
Rok wydania: 1998
Rok powstania: 1999
to jest . O, zamek Książ, palmiarnia, Głazy Krasnoludków, "rezerwat chroniący część Gór Stołowych", Szczeliniec w miniaturze, aha, czyli może to tam są te właśnie, te, te takie budowle, co Paulina miała na zdjęciu! "Skalne baszty, rozpadliny, fantazyjne kształty".
Możliwe.
Może tu ten chłopiec, to może być. O! "Jedyny w Europie pomnik mężczyzny robiącego kupę."
No nie!
No tak! "Ustawiony w latach trzydziestych przy dawnej oczyszczalni, teraz przeniesiony przed nową oczyszczalnię. Dawniej bezbarwny, ale ustawiony w altance. Teraz demonicznie pomalowany, ale bez altanki.
Ciekawe, czy widać kupę w miarę wyraźnie?
Z pewnością.
Bardzo mnie to ciekawi.
Ale to chyba jest mniej ciekawe
to jest &lt;gap reason="unclear"&gt;. O, zamek Książ, palmiarnia, Głazy Krasnoludków, "rezerwat chroniący część Gór Stołowych", Szczeliniec w miniaturze, aha, czyli może to tam są te właśnie, te, te takie budowle, co Paulina miała na zdjęciu! "Skalne baszty, rozpadliny, fantazyjne kształty".&lt;/&gt;<br>&lt;WHO7&gt; Możliwe. &lt;/&gt;<br>&lt;WHO6&gt; Może tu ten chłopiec, &lt;gap reason="unclear"&gt; to może być. O! &lt;q&gt;"Jedyny w Europie pomnik mężczyzny robiącego kupę."&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;WHO7&gt; No nie!&lt;/&gt;<br>&lt;WHO6&gt; No tak! "Ustawiony w latach trzydziestych przy dawnej oczyszczalni, teraz przeniesiony przed nową oczyszczalnię. Dawniej bezbarwny, ale ustawiony w altance. Teraz demonicznie pomalowany, ale bez altanki.&lt;/&gt; <br>&lt;WHO7&gt; Ciekawe, czy widać kupę w miarę wyraźnie?&lt;/&gt;<br>&lt;WHO6&gt; Z pewnością.&lt;/&gt;<br>&lt;WHO7&gt; Bardzo mnie to ciekawi.&lt;/&gt;<br>&lt;WHO6&gt; Ale to chyba jest mniej ciekawe
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego