Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Przegląd Wojsk Lądowych
Nr: 1
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1998
realizację zadań w 1997 r.
28.11. Dowódca Krakowskiego Okręgu Wojskowego - gen. dyw. Zenon Bryk spotkał się z dziennikarzami programu informacyjnego krakowskiego Oddziału TVP S.A. Za wybitne osiągnięcia w upowszechnianiu problematyki okręgu wyróżnił cały zespół programowy.
29.11. Akademie wojskowe i wyższe szkoły oficerskie uroczyście obchodziły Dzień Podchorążego. Pod pomnikiem Piotra Wysockiego w Parku Łazienkowskim w Warszawie odbył się apel poległych.
Grudzień
1.12. W obiektach Ośrodka Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych w Orzyszu szkoliły się pododdziały 15 Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej.
1.12. W Bemowie Piskim oraz w obiektach Ośrodka Szkolenia Poligonowego w Orzyszu odbyła się odprawa szkoleniowa kierowniczej kadry Warszawskiego
realizację zadań w 1997 r.<br>28.11. Dowódca Krakowskiego Okręgu Wojskowego - gen. dyw. Zenon Bryk spotkał się z dziennikarzami programu informacyjnego krakowskiego Oddziału TVP S.A. Za wybitne osiągnięcia w upowszechnianiu problematyki okręgu wyróżnił cały zespół programowy.<br>29.11. Akademie wojskowe i wyższe szkoły oficerskie uroczyście obchodziły Dzień Podchorążego. Pod pomnikiem Piotra Wysockiego w Parku Łazienkowskim w Warszawie odbył się apel poległych.<br>Grudzień<br>1.12. W obiektach Ośrodka Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych w Orzyszu szkoliły się pododdziały 15 Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej.<br>1.12. W Bemowie Piskim oraz w obiektach Ośrodka Szkolenia Poligonowego w Orzyszu odbyła się odprawa szkoleniowa kierowniczej kadry Warszawskiego
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego