Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Lubuska
Nr: 08.24
Miejsce wydania: Zielona Góra
Rok: 2005
Robert Mikołajski powiedział nam: - Problem ten istnieje od lat. Tam, gdzie sprzedający stanowią duże zagrożenie, stamtąd ich usuwamy. Jednak często jest to bezskuteczne. Po kilku minutach sprzedawcy grzybów wracają.
Mikołajski dodaje, że jedyną szansą byłoby postawienie pachołków czy barier, które uniemożliwiłyby zatrzymywanie się samochodów. Jest to jednak zbyt kosztowne, a ponadto nie można zagrodzić całego lasu.

Niekiedy pozwalają na handel

Podinspektor Sławomir Tomal z Komendy Powiatowej Policji w Świebodzinie przekonuje, że na głównych szlakach m.in. drogach nr 3 i nr 2 problemu z handlującymi nie ma.
- O ile ich tam zauważymy, staramy się usunąć. To drogi o zbyt dużym natężeniu
Robert Mikołajski powiedział nam: - Problem ten istnieje od lat. Tam, gdzie sprzedający stanowią duże zagrożenie, stamtąd ich usuwamy. Jednak często jest to bezskuteczne. Po kilku minutach sprzedawcy grzybów wracają. <br>Mikołajski dodaje, że jedyną szansą byłoby postawienie pachołków czy barier, które uniemożliwiłyby zatrzymywanie się samochodów. Jest to jednak zbyt kosztowne, a ponadto nie można zagrodzić całego lasu.<br><br>&lt;tit&gt;Niekiedy pozwalają na handel&lt;/&gt;<br><br>Podinspektor Sławomir Tomal z Komendy Powiatowej Policji w Świebodzinie przekonuje, że na głównych szlakach m.in. drogach nr 3 i nr 2 problemu z handlującymi nie ma. <br>- O ile ich tam zauważymy, staramy się usunąć. To drogi o zbyt dużym natężeniu
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego