Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Życie Podkarpackie
Nr: 01.26
Miejsce wydania: Przemyśl
Rok: 2005
Misę Borowiny wręczono Wojciechowi Kowalskiemu (Teatr From Poland z Katowic) za rolę w spektaklu Saxofonista. Srebrną Misę wywiózł z Horyńca Marek Kołbuk z Teatru Momo z Katowic (za rolę w spektaklu Niebieski cień oddechu), a Brązową - Renata Pyszniak za opiekę artystyczną na grupą aktorów Teatru "EF" z Lublina. Jurorzy przyznali ponadto wyróżnienie Katarzynie Dec za pracę pedagogiczną prowadzoną w grupie Teatru Puk-Puk ze Świdnika.
W czasie konfrontacji uczestnicy Biesiady i widzowie mogli zobaczyć monodram Grabarz królów w wykonaniu jednego z jurorów - Janusza Stolarskiego.
(lew)

Rozmowa z Leszkiem, który, mimo że pije w pracy, bramach, pod sklepem, twierdzi, że nie jest
Misę Borowiny wręczono Wojciechowi Kowalskiemu (Teatr From Poland z Katowic) za rolę w spektaklu Saxofonista. Srebrną Misę wywiózł z Horyńca Marek Kołbuk z Teatru Momo z Katowic (za rolę w spektaklu Niebieski cień oddechu), a Brązową - Renata Pyszniak za opiekę artystyczną na grupą aktorów Teatru "EF" z Lublina. Jurorzy przyznali ponadto wyróżnienie Katarzynie Dec za pracę pedagogiczną prowadzoną w grupie Teatru Puk-Puk ze Świdnika. <br>W czasie konfrontacji uczestnicy Biesiady i widzowie mogli zobaczyć monodram Grabarz królów w wykonaniu jednego z jurorów - Janusza Stolarskiego. <br>&lt;au&gt;(lew)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;div type="convers"&gt;<br>&lt;intro&gt;Rozmowa z Leszkiem, który, mimo że pije w pracy, bramach, pod sklepem, twierdzi, że nie jest
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego