Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 11.24
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
jednak więcej o około 5 procent. Poprawę finansowania najbardziej mają odczuć szpitale, do podziału dla nich jest 8,6 procent więcej pieniędzy niż obecnie. Do tego dojdzie 400-milionowa rezerwa budżetu na leczenie osób nieubezpieczonych, które z reguły trafiają właśnie do szpitali.
Narodowy Fundusz Zdrowia poinformował wczoraj, że do tej pory do jego oddziałów wpłynęło 19 tysięcy ofert. To o 3 tysiące więcej, niż zawarto w tym roku umów. Według przedstawicieli NFZ - poprawi to dostęp pacjentów do opieki zdrowotnej.
SYLCo robić, gdy poseł trafi do aresztu?

Mandat zza krat

Andrzejowi Pęczakowi powinno się odebrać diety, nie powinien być wypuszczany na
jednak więcej o około 5 procent. Poprawę finansowania najbardziej mają odczuć szpitale, do podziału dla nich jest 8,6 procent więcej pieniędzy niż obecnie. Do tego dojdzie 400-milionowa rezerwa budżetu na leczenie osób &lt;orig&gt;nieubezpieczonych&lt;/&gt;, które z reguły trafiają właśnie do szpitali.<br>&lt;name type="org"&gt;Narodowy Fundusz Zdrowia&lt;/&gt; poinformował wczoraj, że do tej pory do jego oddziałów wpłynęło 19 tysięcy ofert. To o 3 tysiące więcej, niż zawarto w tym roku umów. Według przedstawicieli &lt;name type="org"&gt;NFZ&lt;/&gt; - poprawi to dostęp pacjentów do opieki zdrowotnej.<br>&lt;au&gt;SYL&lt;/&gt;&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sub="home" sex="mf"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Co robić, gdy poseł trafi do aresztu?&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Mandat zza krat&lt;/&gt;<br><br>&lt;name type="person"&gt;Andrzejowi Pęczakowi&lt;/&gt; powinno się odebrać diety, nie powinien być wypuszczany na
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2023

Zapraszamy do udziału w zabawie!

Wybierz słowo
Ile masz lat?
Honorowy Mecenas Plebiscytu

Pobierz e-book "Chwytaj mem" Bartka Chacińskiego!

Honorowy Mecenas Plebiscytu
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych uczestników plebiscytu jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących prawach, dostępne jest w Regulaminie. W przypadku wyrażenia zgód marketingowych współadministratorami danych są Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. oraz ePWN Sp. z o.o., na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2023"!