Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 25
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1980
nie przynieść na czas pudła z kurczętami.
WSZYSTKIE bez wyjątku sekserki z PGR-Wolskie pochodzą z rodzin chłopskich lub chłoporobotniczych. Nikt nigdy w ich rodzinach nie miał wyższego niż one wykształcenia, ani wyższych kwalifikacji, ani tureckich kożuchów, skór i aut.
Kiedy człowiek zaczyna wszystko mieć, to najpierw się cieszy, a potem zaczyna się bać, że to się może skończyć. Ten lęk nadchodzi bardzo szybko, tak szybko, że człowiek nie zdąży się jeszcze nacieszyć porządnie.
Zaraz widać kiedy zaczynają się bać.
Robią się napite, drażliwe i niespokojne.
Mają poczucie swojej wyjątkowej pozycji na fermie i z początku przedstawiają kierownictwu swoje wymagania. Na
nie przynieść na czas pudła z kurczętami. <br>WSZYSTKIE bez wyjątku &lt;orig&gt;sekserki&lt;/&gt; z PGR-Wolskie pochodzą z rodzin chłopskich lub &lt;orig&gt;chłoporobotniczych&lt;/&gt;. Nikt nigdy w ich rodzinach nie miał wyższego niż one wykształcenia, ani wyższych kwalifikacji, ani tureckich kożuchów, skór i aut. <br>Kiedy człowiek zaczyna wszystko mieć, to najpierw się cieszy, a potem zaczyna się bać, że to się może skończyć. Ten lęk nadchodzi bardzo szybko, tak szybko, że człowiek nie zdąży się jeszcze nacieszyć porządnie. <br>Zaraz widać kiedy zaczynają się bać. <br>Robią się napite, drażliwe i niespokojne. <br>Mają poczucie swojej wyjątkowej pozycji na fermie i z początku przedstawiają kierownictwu swoje wymagania. Na
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego