Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 10.07
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
posadę kilka dni temu, bo nie chciał się podpisać pod zawieraną umową.
Wnioski z raportu są druzgocące dla zwolenników inwestycji GTC. Czytamy w nich m.in., że kwota, której GTC oczekuje od skarbu państwa "przekracza poziom akceptowalny z punktu widzenia opłacalności inwestycji".

Andrzej Różański

FOT. (C) KRZYS MYSTKOWSKI/KFP

Autorzy poufnego dokumentu (fragment obok) zaznaczają, że 4,6 mln euro za kilometr to maksymalna cena, jaką państwo powinno zapłacić firmie GTC. Raport kończy się jednoznaczną konkluzją: - Generalna Dyrekcja w przypadku niezmniejszenia przez GTC ceny 1 km autostrady do 4,6 mln euro nie rekomenduje ministrowi infrastruktury podpisania umowy koncesyjnej.
Dlaczego więc
posadę kilka dni temu, bo nie chciał się podpisać pod zawieraną umową.<br>Wnioski z raportu są druzgocące dla zwolenników inwestycji &lt;name type="org"&gt;GTC&lt;/&gt;. Czytamy w nich m.in., że kwota, której &lt;name type="org"&gt;GTC&lt;/&gt; oczekuje od skarbu państwa &lt;q&gt;"przekracza poziom akceptowalny z punktu widzenia opłacalności inwestycji"&lt;/&gt;.<br><br>&lt;tit&gt;&lt;name type="person"&gt;Andrzej Różański&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>FOT. (C) KRZYS MYSTKOWSKI/KFP<br><br>Autorzy poufnego dokumentu (fragment obok) zaznaczają, że 4,6 mln euro za kilometr to maksymalna cena, jaką państwo powinno zapłacić firmie &lt;name type="org"&gt;GTC&lt;/&gt;. Raport kończy się jednoznaczną konkluzją: - &lt;name type="org"&gt;Generalna Dyrekcja&lt;/&gt; w przypadku &lt;orig&gt;niezmniejszenia&lt;/&gt; przez &lt;name type="org"&gt;GTC&lt;/&gt; ceny 1 km autostrady do 4,6 mln euro nie rekomenduje ministrowi infrastruktury podpisania umowy koncesyjnej.<br>Dlaczego więc
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!