Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Życie
Nr: 5/5
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1998
b. premiera i Jolanta Kwaśniewska, żona prezydenta oraz wielu innych prominentnych postkomunistów.

Bezdomna firma
Firma CERPO, która kopiuje dane, została zarejestrowana 19 czerwca br. w Katowicach. Jej właścicielami są Polisa, PZU, założona przez Józefa Oleksego Fundacja "Bezpieczny Dom" i Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych.
Mimo że CERPO gromadzi tak dużą ilość poufnych informacji, to sama firma nie wprowadziła się jeszcze do swojej siedziby. Pod podanym przez nią, w momencie rejestracji w sądzie, adresem stoi biurowiec Telekomunikacji Polskiej. Z informacji dyrekcji gliwickiego oddziału Telekomunikacji wynika, że firma CERPO jeszcze nie spełniła wszystkich formalności dotyczących wynajmu pomieszczeń.
We władzach CERPO zasiadają m.in. szef
b. premiera i Jolanta Kwaśniewska, żona prezydenta oraz wielu innych prominentnych postkomunistów.<br><br>&lt;tit1&gt;Bezdomna firma&lt;/tit1&gt;<br>Firma CERPO, która kopiuje dane, została zarejestrowana 19 czerwca br. w Katowicach. Jej właścicielami są Polisa, PZU, założona przez Józefa Oleksego Fundacja "Bezpieczny Dom" i Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych.<br>Mimo że CERPO gromadzi tak dużą ilość poufnych informacji, to sama firma nie wprowadziła się jeszcze do swojej siedziby. Pod podanym przez nią, w momencie rejestracji w sądzie, adresem stoi biurowiec Telekomunikacji Polskiej. Z informacji dyrekcji gliwickiego oddziału Telekomunikacji wynika, że firma CERPO jeszcze nie spełniła wszystkich formalności dotyczących wynajmu pomieszczeń.<br>We władzach CERPO zasiadają m.in. szef
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego