Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Życie
Nr: 5/5
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1998
b. premiera i Jolanta Kwaśniewska, żona prezydenta oraz wielu innych prominentnych postkomunistów.

Bezdomna firma
Firma CERPO, która kopiuje dane, została zarejestrowana 19 czerwca br. w Katowicach. Jej właścicielami są Polisa, PZU, założona przez Józefa Oleksego Fundacja "Bezpieczny Dom" i Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych.
Mimo że CERPO gromadzi tak dużą ilość poufnych informacji, to sama firma nie wprowadziła się jeszcze do swojej siedziby. Pod podanym przez nią, w momencie rejestracji w sądzie, adresem stoi biurowiec Telekomunikacji Polskiej. Z informacji dyrekcji gliwickiego oddziału Telekomunikacji wynika, że firma CERPO jeszcze nie spełniła wszystkich formalności dotyczących wynajmu pomieszczeń.
We władzach CERPO zasiadają m.in. szef
b. premiera i Jolanta Kwaśniewska, żona prezydenta oraz wielu innych prominentnych postkomunistów.<br><br>&lt;tit1&gt;Bezdomna firma&lt;/tit1&gt;<br>Firma CERPO, która kopiuje dane, została zarejestrowana 19 czerwca br. w Katowicach. Jej właścicielami są Polisa, PZU, założona przez Józefa Oleksego Fundacja "Bezpieczny Dom" i Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych.<br>Mimo że CERPO gromadzi tak dużą ilość poufnych informacji, to sama firma nie wprowadziła się jeszcze do swojej siedziby. Pod podanym przez nią, w momencie rejestracji w sądzie, adresem stoi biurowiec Telekomunikacji Polskiej. Z informacji dyrekcji gliwickiego oddziału Telekomunikacji wynika, że firma CERPO jeszcze nie spełniła wszystkich formalności dotyczących wynajmu pomieszczeń.<br>We władzach CERPO zasiadają m.in. szef
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!