Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 02.10
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
Polska firma zainteresowana taką wizytą występuje do polskich władz o zgodę na przyjazd kontrahenta i z reguły ją dostaje - mówi nasz rozmówca.
Tak było w wypadku ostatniego przetargu na transportery opancerzone dla polskiej armii. Producenci zachodni nawiązali kontakt z polskimi partnerami i od tego momentu mieli dostęp do dokumentów, nawet poufnych.


PRZEGLĄD PRASY
Pionek w grze służb

O Andrzeju Ostrowskim rozpisała się prasa. Jedni dowodzą, że jest pionkiem w grze prowadzonej przez służby specjalne, inni wiążą Ostrowskiego nawet z aferą hazardową. "Trybuna" pisze, że jest dzieckiem prawicy, a "Nie" podaje nawet jego numer komórki.
Według "Wprost" całe zamieszanie wokół przetargu na
Polska firma zainteresowana taką wizytą występuje do polskich władz o zgodę na przyjazd kontrahenta i z reguły ją dostaje&lt;/&gt; - mówi nasz rozmówca.<br>Tak było w wypadku ostatniego przetargu na transportery opancerzone dla polskiej armii. Producenci zachodni nawiązali kontakt z polskimi partnerami i od tego momentu mieli dostęp do dokumentów, nawet poufnych.&lt;/&gt; <br><br>&lt;div type="news" sub="home"&gt;<br>&lt;tit&gt;PRZEGLĄD PRASY&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Pionek w grze służb&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;O &lt;name type="person"&gt;Andrzeju Ostrowskim&lt;/&gt; rozpisała się prasa. Jedni dowodzą, że jest pionkiem w grze prowadzonej przez służby specjalne, inni wiążą &lt;name type="person"&gt;Ostrowskiego&lt;/&gt; nawet z aferą hazardową. &lt;name type="tit"&gt;"Trybuna"&lt;/&gt; pisze, że jest dzieckiem prawicy, a &lt;name type="tit"&gt;"Nie"&lt;/&gt; podaje nawet jego numer komórki.&lt;/&gt;<br>Według &lt;name type="tit"&gt;"Wprost"&lt;/&gt; całe zamieszanie wokół przetargu na
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!