Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 02.10
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
Polska firma zainteresowana taką wizytą występuje do polskich władz o zgodę na przyjazd kontrahenta i z reguły ją dostaje - mówi nasz rozmówca.
Tak było w wypadku ostatniego przetargu na transportery opancerzone dla polskiej armii. Producenci zachodni nawiązali kontakt z polskimi partnerami i od tego momentu mieli dostęp do dokumentów, nawet poufnych.


PRZEGLĄD PRASY
Pionek w grze służb

O Andrzeju Ostrowskim rozpisała się prasa. Jedni dowodzą, że jest pionkiem w grze prowadzonej przez służby specjalne, inni wiążą Ostrowskiego nawet z aferą hazardową. "Trybuna" pisze, że jest dzieckiem prawicy, a "Nie" podaje nawet jego numer komórki.
Według "Wprost" całe zamieszanie wokół przetargu na
Polska firma zainteresowana taką wizytą występuje do polskich władz o zgodę na przyjazd kontrahenta i z reguły ją dostaje&lt;/&gt; - mówi nasz rozmówca.<br>Tak było w wypadku ostatniego przetargu na transportery opancerzone dla polskiej armii. Producenci zachodni nawiązali kontakt z polskimi partnerami i od tego momentu mieli dostęp do dokumentów, nawet poufnych.&lt;/&gt; <br><br>&lt;div type="news" sub="home"&gt;<br>&lt;tit&gt;PRZEGLĄD PRASY&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Pionek w grze służb&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;O &lt;name type="person"&gt;Andrzeju Ostrowskim&lt;/&gt; rozpisała się prasa. Jedni dowodzą, że jest pionkiem w grze prowadzonej przez służby specjalne, inni wiążą &lt;name type="person"&gt;Ostrowskiego&lt;/&gt; nawet z aferą hazardową. &lt;name type="tit"&gt;"Trybuna"&lt;/&gt; pisze, że jest dzieckiem prawicy, a &lt;name type="tit"&gt;"Nie"&lt;/&gt; podaje nawet jego numer komórki.&lt;/&gt;<br>Według &lt;name type="tit"&gt;"Wprost"&lt;/&gt; całe zamieszanie wokół przetargu na
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego