Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 4
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
km Tomasz Sikora wywalczył srebro, a wśród kobiet Adriana Babik uzyskała również drugą pozycję. Piąte miejsce zajęła Agata Szuszka. W niedzielę na wszystkie rozgrywane zawody przyszło bardzo dużo kibiców. W Demanovskiej Dolinie odbyła się wyjątkowo widowiskowa konkurencja boarder cross. Nasza reprezentantka Małgorzata Kukucz zdobyła tutaj brązowy medal.
Tego dnia czwartą pozycję zajął w biegu na 15 km Janusz Krezelok. Na uwagę zasługuje także występ polskiego alpejczyka Filipa Gocmana, który w bardzo trudnym biegu zjazdowym zajął 10 miejsce. W poniedziałek 25 stycznia w biathlonie na dystansie 10 km złoty medal zdobył Tomasz Sikora wyprzedzając kolejnego zawodnika o przeszło 40 sekund. 26 stycznia
km Tomasz Sikora wywalczył srebro, a wśród kobiet Adriana Babik uzyskała również drugą pozycję. Piąte miejsce zajęła Agata Szuszka. W niedzielę na wszystkie rozgrywane zawody przyszło bardzo dużo kibiców. W Demanovskiej Dolinie odbyła się wyjątkowo widowiskowa konkurencja boarder cross. Nasza reprezentantka Małgorzata Kukucz zdobyła tutaj brązowy medal.<br>Tego dnia czwartą pozycję zajął w biegu na 15 km Janusz Krezelok. Na uwagę zasługuje także występ polskiego alpejczyka Filipa Gocmana, który w bardzo trudnym biegu zjazdowym zajął 10 miejsce. W poniedziałek 25 stycznia w biathlonie na dystansie 10 km złoty medal zdobył Tomasz Sikora wyprzedzając kolejnego zawodnika o przeszło 40 sekund. 26 stycznia