Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy motoryzacyjne
Rok: 2003
komfortu
ten samochód to po prostu czysty komfort. Duży, przestronny, elegancki, o pięknej linii nadwozia, pełen nowoczesnych rozwiązań technologicznych - hydroaktywne zawieszenie III generacji, radar cofania, automatyczne wycieraczki i światła. Wszystko po to, by podróżowanie stało się sztuką.
Zawieszenie hydroaktywne trzeciej generacji jest zawieszeniem inteligentnym, a więc samoadaptującym się i niezwykle precyzyjnym w diagnozowaniu stanu drogi i analizie stylu prowadzenia. Zawieszenie to zapewnia kierowcy dwa stany: komfortowy i sportowy. Kieruje ono autonomicznie każdym z nich, zmieniając automatycznie i równocześnie elastyczność i amortyzację. Automatyczna zmiana prześwitu w zależności od prędkości i rodzaju nawierzchni jest bez wątpienia dodatkowym plusem tego typu zawieszenia.
Niezależnie od
komfortu <br>ten samochód to po prostu czysty komfort. Duży, przestronny, elegancki, o pięknej linii nadwozia, pełen nowoczesnych rozwiązań technologicznych - hydroaktywne zawieszenie III generacji, radar cofania, automatyczne wycieraczki i światła. Wszystko po to, by podróżowanie stało się sztuką.<br>Zawieszenie hydroaktywne trzeciej generacji jest zawieszeniem inteligentnym, a więc samoadaptującym się i niezwykle precyzyjnym w diagnozowaniu stanu drogi i analizie stylu prowadzenia. Zawieszenie to zapewnia kierowcy dwa stany: komfortowy i sportowy. Kieruje ono autonomicznie każdym z nich, zmieniając automatycznie i równocześnie elastyczność i amortyzację. Automatyczna zmiana prześwitu w zależności od prędkości i rodzaju nawierzchni jest bez wątpienia dodatkowym plusem tego typu zawieszenia. <br>Niezależnie od
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego