Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Wprost
Nr: 11.07
Miejsce wydania: Poznań
Rok: 1999
dla mężczyzn - tłumaczy Misiło. Inaczej wygląda sytuacja w branży odzieżowej. Domy mody, które założyły w Polsce swe firmowe salony, nie kryją, że na sprzedaż najdroższych modeli haute couture trzeba poczekać. - Stroje haute couture będziemy wprowadzać do Polski stopniowo, by przygotować klientów na wysokie ceny. Na razie liczymy głównie na sprzedaż prostych, klasycznych modeli pret-a-porte i niewielu ubiorów z ekstrawaganckiej kolekcji couture - mówi Sławomir Pawluk z Givenchy.

Ten francuski dom mody zasilił nieliczne dotychczas grono salonów z szyldami największych dyktatorów mody, jak Versace, Ferre, Klein czy Boss.

- Przeszkodą w otwieraniu salonów firmowych z prawdziwego zdarzenia jest brak gigantycznych pieniędzy, które
dla mężczyzn - tłumaczy Misiło. Inaczej wygląda sytuacja w branży odzieżowej. Domy mody, które założyły w Polsce swe firmowe salony, nie kryją, że na sprzedaż najdroższych modeli &lt;foreign&gt;haute couture&lt;/&gt; trzeba poczekać. - Stroje &lt;foreign&gt;haute couture&lt;/&gt; będziemy wprowadzać do Polski stopniowo, by przygotować klientów na wysokie ceny. Na razie liczymy głównie na sprzedaż prostych, klasycznych modeli &lt;foreign&gt;pret-a-porte&lt;/&gt; i niewielu ubiorów z ekstrawaganckiej kolekcji &lt;foreign&gt;couture&lt;/&gt; - mówi Sławomir Pawluk z Givenchy.<br><br>Ten francuski dom mody zasilił nieliczne dotychczas grono salonów z szyldami największych dyktatorów mody, jak Versace, Ferre, Klein czy Boss.<br><br>- Przeszkodą w otwieraniu salonów firmowych z prawdziwego zdarzenia jest brak gigantycznych pieniędzy, które
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego