Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 08.07
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
internetowymi. Policja fińska nie ma prawa interweniować w usługi sieciowe, jeżeli są one w posiadaniu spółek zagranicznych.
powołania ich na świadków przeciwko oskarżanym o stręczycielstwo właścicielom stron internetowych.
Nowa ustawa dopuszcza natomiast oferowanie różnego rodzaju uciech przez telefon. Być może ta forma kontaktu z córami Koryntu zaspokoi popyt na usługi prostytutek.
Od zeszłego roku w Finlandii zakazane jest oferowanie usług seksualnych w miejscach publicznych. Wiosną tego roku minister sprawiedliwości Johannes Koskinen chciał wprowadzić całkowity zakaz korzystania z usług prostytutek, ale nie zdołał go przeforsować.Stany Zjednoczone

Muzułmanie pod specjalnym nadzorem

Wędkarskie wyprawy FBI

Zatrzymanie dwóch przywódców muzułmańskiej społeczności w stanie Nowy
internetowymi. Policja fińska nie ma prawa interweniować w usługi sieciowe, jeżeli są one w posiadaniu spółek zagranicznych.<br>&lt;gap&gt;powołania ich na świadków przeciwko oskarżanym o stręczycielstwo właścicielom stron internetowych.<br>Nowa ustawa dopuszcza natomiast oferowanie różnego rodzaju uciech przez telefon. Być może ta forma kontaktu z córami Koryntu zaspokoi popyt na usługi prostytutek.<br>Od zeszłego roku w &lt;name type="place"&gt;Finlandii&lt;/&gt; zakazane jest oferowanie usług seksualnych w miejscach publicznych. Wiosną tego roku minister sprawiedliwości &lt;name type="person"&gt;Johannes Koskinen&lt;/&gt; chciał wprowadzić całkowity zakaz korzystania z usług prostytutek, ale nie zdołał go przeforsować.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sub="world" sex="mf"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;&lt;name type="place"&gt;Stany Zjednoczone&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Muzułmanie pod specjalnym nadzorem&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Wędkarskie wyprawy &lt;name type="org"&gt;FBI&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>Zatrzymanie dwóch przywódców muzułmańskiej społeczności w stanie &lt;name type="place"&gt;Nowy
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2023

Zapraszamy do udziału w zabawie!

Wybierz słowo
Ile masz lat?
Honorowy Mecenas Plebiscytu

Pobierz e-book "Chwytaj mem" Bartka Chacińskiego!

Honorowy Mecenas Plebiscytu
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych uczestników plebiscytu jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących prawach, dostępne jest w Regulaminie. W przypadku wyrażenia zgód marketingowych współadministratorami danych są Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. oraz ePWN Sp. z o.o., na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2023"!