Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 22
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1995
że są oni zarazem organizatorami kanału przerzutowego Ukrainek, Rosjanek i Białorusinek do Niemiec. Podejrzenia sprawdziły się.

Dziewczyny zasilały domy publiczne m.in. w hamburskiej "dzielnicy rozkoszy" Sankt Pauli. Za dostarczenie jednej handlarze żywym towarem dostają do kilku tysięcy marek. Zasiedziali w branży otrzymują dodatkowo procent z zysku, jaki przynosi "praca" prostytutki. Zdaniem policji, na 10 wywożonych do Niemiec dziewcząt, tylko dwie-trzy wiedzą, co je naprawdę czeka. Niektóre dowiadują się od koleżanek wcześniej, np. w jednym z hoteli w Słubicach, ale nie było jeszcze przypadku, żeby któraś cofnęła się z granicy.

W ciągu ostatnich lat szczecińska policja zlikwidowała, pamiętamy, "Dziwex", który
że są oni zarazem organizatorami kanału przerzutowego Ukrainek, Rosjanek i Białorusinek do Niemiec. Podejrzenia sprawdziły się.<br><br>Dziewczyny zasilały domy publiczne m.in. w hamburskiej "dzielnicy rozkoszy" Sankt Pauli. Za dostarczenie jednej handlarze żywym towarem dostają do kilku tysięcy marek. Zasiedziali w branży otrzymują dodatkowo procent z zysku, jaki przynosi "praca" prostytutki. Zdaniem policji, na 10 wywożonych do Niemiec dziewcząt, tylko dwie-trzy wiedzą, co je naprawdę czeka. Niektóre dowiadują się od koleżanek wcześniej, np. w jednym z hoteli w Słubicach, ale nie było jeszcze przypadku, żeby któraś cofnęła się z granicy.<br><br>W ciągu ostatnich lat szczecińska policja zlikwidowała, pamiętamy, "Dziwex", który
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Zapraszamy do udziału w plebiscycie

MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

WYRAŻAJ SIĘ... PO POLSKU!

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu Prawach, znajdą Państwo w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022"!