Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Dzień Dobry
Nr: 16/02
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
Postanowiłem jednak, że nie będę wyjeżdżać na wschód. Interesuje mnie odwrotny kierunek - twierdzi Poskus.
Piłkarz został wypożyczony przez Polonię do grudnia. Trener Albin Mikulski uważa, że Poskus jest w stanie zastąpić Emmanuela Olisadebe. Podczas sparingu z rumuńską Universitatea Craiova Poskus strzelił gola marzenie - z 35 metrów w samo okienko bramki przeciwników.
- Myślę, że będę zdobywał dla Polonii tyle bramek, ile wcześniej strzelałem dla Widzewa - obiecuje Poskus, który jesienią zdobył siedem bramek dla łódzkiego zespołu i jest w ścisłej czołówce tabeli strzelców ekstraklasy.
sza


Nastek wraca

Najlepszy polski judoka - Paweł Nastula zapowiada powrót na matę. Na razie jednak więcej czasu niż treningi
Postanowiłem jednak, że nie będę wyjeżdżać na wschód. Interesuje mnie odwrotny kierunek&lt;/&gt;&lt;/&gt; - twierdzi Poskus.<br>Piłkarz został wypożyczony przez Polonię do grudnia. Trener Albin Mikulski uważa, że Poskus jest w stanie zastąpić Emmanuela Olisadebe. Podczas sparingu z rumuńską Universitatea Craiova Poskus strzelił gola marzenie - z 35 metrów w samo okienko bramki przeciwników.<br>&lt;q&gt;&lt;transl&gt;- Myślę, że będę zdobywał dla Polonii tyle bramek, ile wcześniej strzelałem dla Widzewa&lt;/&gt;&lt;/&gt; - obiecuje Poskus, który jesienią zdobył siedem bramek dla łódzkiego zespołu i jest w ścisłej czołówce tabeli strzelców ekstraklasy.<br>&lt;au&gt;sza&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sub="sport"&gt;<br>&lt;tit&gt;Nastek wraca&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Najlepszy polski judoka - Paweł Nastula zapowiada powrót na matę. Na razie jednak więcej czasu niż treningi
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego