Typ tekstu: Strona internetowa
Tytuł: gazeta hip-hop pl
Rok wydania: 2005
Lata powstania: 2003-2005
idzie bardzo szybko do góry. Na palcach jednej ręki można policzyć miasta w Polsce, gdzie tak jest. To, które ekipy w Polsce dominują można zaobserwować po wynikach na zawodach.

Co Was wkurza na polskiej scenie?
Crazy Squad: Ludzie nie potrafią się bawić. Jest tylko zawiść, nienawiść i chamstwo kierowane do przeciwników. W Polsce jest naprawdę niewiele grup, które potrafią szanować rywali i mają szacunek do siebie. Często jest tak, że podchodzą kolesie, piątki ci przybijają, a za plecami obrabiają ci dupę. Internetowe cwaniaki!

Dlaczego Polacy są za słabi, aby równać się z resztą świata?
Crazy Squad: Polacy nie mają własnego stylu
idzie bardzo szybko do góry. Na palcach jednej ręki można policzyć miasta w Polsce, gdzie tak jest. To, które ekipy w Polsce dominują można zaobserwować po wynikach na zawodach.&lt;/&gt;<br><br>&lt;whon&gt;Co Was wkurza na polskiej scenie?&lt;/&gt;<br>&lt;whon&gt;Crazy Squad: Ludzie nie potrafią się bawić. Jest tylko zawiść, nienawiść i chamstwo kierowane do przeciwników. W Polsce jest naprawdę niewiele grup, które potrafią szanować rywali i mają szacunek do siebie. Często jest tak, że podchodzą kolesie, piątki ci przybijają, a za plecami obrabiają ci dupę. Internetowe cwaniaki!&lt;/&gt;<br><br>&lt;whon&gt;Dlaczego Polacy są za słabi, aby równać się z resztą świata?&lt;/&gt;<br>&lt;whon&gt;Crazy Squad: Polacy nie mają własnego stylu
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego