Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.16 (39)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
wyrównali 40-letni rekord kraju w liczbie kolejnych zwycięstw. Sobotnia wygrana z Dundee United 2: 1 była ich 23. triumfem z rzędu. W dodatku Celtic już od 70 spotkań jest niepokonany w lidze na własnym boisku.
UPADKI
Jamie Pennant (21 l.)
Piłkarz Arsenalu Londyn, obecnie wypożyczony do Leeds United, stanie przed londyńskim sądem za jazdę po pijanemu. Policja zatrzymała młodego skrzydłowego, gdy jechał z dużą prędkością przez centrum Londynu.

CYTAT DNIA
Hanni, chcę być twoją teściową
Napis na transparencie pod skocznią w Willingen, dedykowany Svenowi Hannawaldowi

Obiecanki-cacanki, a w klubie komornik
Różnica między ukraińską a polską piłką ligową jest zasadnicza
wyrównali 40-letni rekord kraju w liczbie kolejnych zwycięstw. Sobotnia wygrana z Dundee United 2: 1 była ich 23. triumfem z rzędu. W dodatku Celtic już od 70 spotkań jest niepokonany w lidze na własnym boisku.<br>&lt;tit1&gt;UPADKI&lt;/&gt;<br>&lt;tit1&gt;Jamie Pennant (21 l.)&lt;/&gt;<br>Piłkarz Arsenalu Londyn, obecnie wypożyczony do Leeds United, stanie przed londyńskim sądem za jazdę po pijanemu. Policja zatrzymała młodego skrzydłowego, gdy jechał z dużą prędkością przez centrum Londynu.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;CYTAT DNIA&lt;/&gt;<br>&lt;q&gt;Hanni, chcę być twoją teściową&lt;/&gt;<br>Napis na transparencie pod skocznią w Willingen, dedykowany Svenowi Hannawaldowi&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;Obiecanki-cacanki, a w klubie komornik&lt;/&gt;<br>Różnica między ukraińską a polską piłką ligową jest zasadnicza
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego