Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Lubuska
Nr: 06.23
Miejsce wydania: Zielona Góra
Rok: 2005
o artykuły na temat historii regionu, które od kilku miesięcy ukazują się w czwartkowych wydaniach Gazety Lubuskiej - podkreśla kierowniczka placówki Krystyna Pawłowska.
DARIUSZ BROŻEK

Oby do wiosny
Były czasy, kiedy ojcowie wstydzili się wyjść na spacer z dziecięcym wózkiem, bo to babskie zajęcie. Dziś zakładają stowarzyszenia, żeby bronić swoich praw przed sfeminizowanymi sądami.
Cieszy też to, że wielu młodych ojców dostrzegło zalety zajmowania się malutkim dzieckiem. Jeszcze w moim pokoleniu było to bardzo mało popularne. Tak trzymać!
I byłoby pięknie, gdyby nie to, że wciąż jednak zdecydowana większość panów, odchodząc do innej pani, bez oporów godzi się na to, żeby dzieckiem
o artykuły na temat historii regionu, które od kilku miesięcy ukazują się w czwartkowych wydaniach Gazety Lubuskiej - podkreśla kierowniczka placówki Krystyna Pawłowska. <br>&lt;au&gt;DARIUSZ BROŻEK&lt;/&gt;&lt;/&gt; <br><br>&lt;div type="news" sex="f"&gt;&lt;tit&gt;Oby do wiosny&lt;/&gt;<br>Były czasy, kiedy ojcowie wstydzili się wyjść na spacer z dziecięcym wózkiem, bo to babskie zajęcie. Dziś zakładają stowarzyszenia, żeby bronić swoich praw przed sfeminizowanymi sądami. <br>Cieszy też to, że wielu młodych ojców dostrzegło zalety zajmowania się malutkim dzieckiem. Jeszcze w moim pokoleniu było to bardzo mało popularne. Tak trzymać! <br>I byłoby pięknie, gdyby nie to, że wciąż jednak zdecydowana większość panów, odchodząc do innej pani, bez oporów godzi się na to, żeby dzieckiem
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego