Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Lubuska
Nr: 06.10
Miejsce wydania: Zielona Góra
Rok: 2005
punkowy i popularny w Polsce Die Toten Hosen, przypominający Rammstein dynamiczny Knorkator i obecna gwiazda nr 2 niemieckiego rocka, zespół Beatsteaks. Z Polski zagrają legenda polskiego punka KSU, Pogodno, Raz Dwa Trzy, Voo Voo, Lao Che i Krzysztof Jaryczewski (lider Oddziału Zamkniętego) z gośćmi. Tradycyjnie będzie też scena folkowa prowadzona przez Carrantuohill. Koncerty i pole namiotowe są darmowe. Całość poprowadzi jak zawsze Jurek Owsiak.
ARTUR ROSIAK

Wyrok na wycieraczki

Nie można wkładać parkingowych mandatów za wycieraczki aut - tak zdecydował bydgoski sąd. Czy o takie wyroki zaczną walczyć kierowcy z Lubuskiego?
Nawet 50 zł kary porządkowej można zapłacić za brak biletu w
punkowy i popularny w Polsce Die Toten Hosen, przypominający Rammstein dynamiczny Knorkator i obecna gwiazda nr 2 niemieckiego rocka, zespół Beatsteaks. Z Polski zagrają legenda polskiego punka KSU, Pogodno, Raz Dwa Trzy, Voo Voo, Lao Che i Krzysztof Jaryczewski (lider Oddziału Zamkniętego) z gośćmi. Tradycyjnie będzie też scena folkowa prowadzona przez Carrantuohill. Koncerty i pole namiotowe są darmowe. Całość poprowadzi jak zawsze Jurek Owsiak.<br>&lt;au&gt;ARTUR ROSIAK&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sex="f"&gt;&lt;tit&gt;Wyrok na wycieraczki&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Nie można wkładać parkingowych mandatów za wycieraczki aut - tak zdecydował bydgoski sąd. Czy o takie wyroki zaczną walczyć kierowcy z Lubuskiego?&lt;/&gt; <br>Nawet 50 zł kary porządkowej można zapłacić za brak biletu w
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego