Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Ozon
Nr: 3
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2005
kraje Europy Zachodniej. Możemy się pocieszać tylko tym, że zostawiliśmy w tyle ponurych Austriaków i wszystkie państwa dawnego bloku wschodniego (być może na pamiątkę dawnych czasów, kiedy to cieszyliśmy się opinią najweselszego baraku w obozie socjalistycznym).
Obraz wyłaniający się z tegorocznych badań OBOP przeprowadzonych na zlecenie Chiquity jest jeszcze bardziej przygnębiający: jedynie 19 proc. z nas jest zadowolonych ze swego nastroju i aż 84 proc. chciałoby się śmiać częściej. Wystarczy spojrzeć na ulicę, żeby zobaczyć, jaki Polacy mają nastrój. - Ciągle pod psem - mówi doktor Grażyna Tallar, psycholog pracująca na uniwersytecie w Montrealu.
Dlaczego tak rzadko się śmiejemy?
37 proc. pytanych tłumaczy
kraje Europy Zachodniej. Możemy się pocieszać tylko tym, że zostawiliśmy w tyle ponurych Austriaków i wszystkie państwa dawnego bloku wschodniego (być może na pamiątkę dawnych czasów, kiedy to cieszyliśmy się opinią najweselszego baraku w obozie socjalistycznym). <br>Obraz wyłaniający się z tegorocznych badań OBOP przeprowadzonych na zlecenie Chiquity jest jeszcze bardziej przygnębiający: jedynie 19 proc. z nas jest zadowolonych ze swego nastroju i aż 84 proc. chciałoby się śmiać częściej. Wystarczy spojrzeć na ulicę, żeby zobaczyć, jaki Polacy mają nastrój. - Ciągle pod psem - mówi doktor Grażyna Tallar, psycholog pracująca na uniwersytecie w Montrealu. <br>Dlaczego tak rzadko się śmiejemy? <br>37 proc. pytanych tłumaczy
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego