Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 14.04
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
Adam Miętus przyjechał na kilka dni urlopu z Londynu do Warszawy. Trzeciego września 1998, przechodząc przez ulicę Emilii Plater, został potrącony przez auto. Do dziś nie odzyskał przytomności. Leży w londyńskim hospicjum.

((...))

Kierowcą auta był Piotr Kraśko, prezenter telewizyjny. - To największa tragedia w moim życiu - mówi.

Kraśko nie chce przedstawiać publicznie swojej wersji wypadku, bo sprawa jest w sądzie. - Niezależnie od stopnia mojej winy, który ustali sąd, to był mój samochód i ja potrąciłem tego człowieka. Nie ma dnia, żebym o tym nie myślał.

((...))

Paweł Tomczyk


WYNAGRODZENIA

Resort finansów chce nowej ustawy

Do regulacji płace pracowników

Niezależnie od uchwalenia przez Sejm
Adam Miętus&lt;/name&gt; przyjechał na kilka dni urlopu z &lt;name type="place"&gt;Londynu&lt;/name&gt; do &lt;name type="place"&gt;Warszawy&lt;/name&gt;. Trzeciego września 1998, przechodząc przez &lt;name type="place"&gt;ulicę Emilii Plater&lt;/name&gt;, został potrącony przez auto. Do dziś nie odzyskał przytomności. Leży w londyńskim hospicjum.<br><br>((...))<br><br>Kierowcą auta był &lt;name type="person"&gt;Piotr Kraśko&lt;/name&gt;, prezenter telewizyjny. - To największa tragedia w moim życiu - mówi.<br><br>&lt;name type="person"&gt;Kraśko&lt;/name&gt; nie chce przedstawiać publicznie swojej wersji wypadku, bo sprawa jest w sądzie. - Niezależnie od stopnia mojej winy, który ustali sąd, to był mój samochód i ja potrąciłem tego człowieka. Nie ma dnia, żebym o tym nie myślał.<br><br>((...))<br><br>&lt;au&gt;Paweł Tomczyk&lt;/au&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;WYNAGRODZENIA<br><br>Resort finansów chce nowej ustawy<br><br>Do regulacji płace pracowników&lt;/tit&gt;<br><br>Niezależnie od uchwalenia przez &lt;name type="org"&gt;Sejm
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego