Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 29.05
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
potwierdzi, oznaczać to będzie, że partię koalicyjną traktuje się niepoważnie - powiedział szef UW.
Informacje przekazane przez Balcerowicza zdementowali liderzy partii wchodzących w skład AWS: PPChD, SKL, ZChN, RS AWS. - Prezydium AWS, w którym są reprezentowane partie tworzące Akcję, podjęło decyzję, że naszym kandydatem jest Bogusław Grabowski. Marian Krzaklewski ogłosił to publicznie. Nie wiem, na jakiej podstawie Leszek Balcerowicz twierdzi, że tak nie jest - powiedział "Rz" Piotr Żak, rzecznik AWS.
- Do późnej nocy obradowało prezydium AWS. Według lidera ZChN Stanisława Zająca dyskusja miała dotyczyć sposobu funkcjonowania rządu po wycofaniu ministrów Unii Wolności.
F.G., B.I.W., M.D.Z., MAT


IZRAEL
potwierdzi, oznaczać to będzie, że partię koalicyjną traktuje się niepoważnie - powiedział szef &lt;name type="org"&gt;UW&lt;/name&gt;. <br>Informacje przekazane przez &lt;name type="person"&gt;Balcerowicza&lt;/name&gt; zdementowali liderzy partii wchodzących w skład &lt;name type="org"&gt;AWS&lt;/name&gt;: &lt;name type="org"&gt;PPChD&lt;/name&gt;, &lt;name type="org"&gt;SKL&lt;/name&gt;, &lt;name type="org"&gt;ZChN&lt;/name&gt;, &lt;name type="org"&gt;RS AWS&lt;/name&gt;. - &lt;name type="org"&gt;Prezydium AWS&lt;/name&gt;, w którym są reprezentowane partie tworzące &lt;name type="org"&gt;Akcję&lt;/name&gt;, podjęło decyzję, że naszym kandydatem jest &lt;name type="person"&gt;Bogusław Grabowski&lt;/name&gt;. &lt;name type="person"&gt;Marian Krzaklewski&lt;/name&gt; ogłosił to publicznie. Nie wiem, na jakiej podstawie &lt;name type="person"&gt;Leszek Balcerowicz&lt;/name&gt; twierdzi, że tak nie jest - powiedział &lt;name type="work"&gt;"Rz"&lt;/name&gt; &lt;name type="person"&gt;Piotr Żak&lt;/name&gt;, rzecznik &lt;name type="org"&gt;AWS&lt;/name&gt;. <br>- Do późnej nocy obradowało prezydium &lt;name type="org"&gt;AWS&lt;/name&gt;. Według lidera &lt;name type="org"&gt;ZChN&lt;/name&gt; &lt;name type="person"&gt;Stanisława Zająca&lt;/name&gt; dyskusja miała dotyczyć sposobu funkcjonowania rządu po wycofaniu ministrów &lt;name type="org"&gt;Unii Wolności&lt;/name&gt;. <br>&lt;au&gt;F.G., B.I.W., M.D.Z., MAT&lt;/au&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;&lt;name type="place"&gt;IZRAEL
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego