Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Przekrój
Nr: 2930
Miejsce wydania: Kraków
Rok: 2001
artykuł "Epitafium dla polskiego rocka" ("P" 2929). Choć mam tylko 17 lat, denerwują mnie te wszystkie wypowiedzi. Nie chodzi mi o Jarocin, tylko o to, że ciągle słyszę, iż w Polsce nie słucha się rocka. Wszyscy, których znam, słuchają właśnie! Niektórzy tylko i wyłącznie rocka!
Stwierdzenie, że Jarocin nie jest punkową imprezą, też jest głupie; ten, kto to wypowiedział, nie rozumie subkultur. Ja, chociaż nie uważam się za punkówę, przez innych mogę być tak właśnie odbierana (słucham rocka). Jeśli nie tacy jak ja mają tam przyjeżdżać, to kto?
Kolejna sprawa. Nie pojechałam na Jarocin, ponieważ: wolę Przystanek Woodstock, audycje w RMF
artykuł "&lt;name type="tit"&gt;Epitafium dla polskiego rocka&lt;/&gt;" ("P" 2929). Choć mam tylko 17 lat, denerwują mnie te wszystkie wypowiedzi. Nie chodzi mi o Jarocin, tylko o to, że ciągle słyszę, iż w Polsce nie słucha się rocka. Wszyscy, których znam, słuchają właśnie! Niektórzy tylko i wyłącznie rocka!<br>Stwierdzenie, że Jarocin nie jest punkową imprezą, też jest głupie; ten, kto to wypowiedział, nie rozumie subkultur. Ja, chociaż nie uważam się za punkówę, przez innych mogę być tak właśnie odbierana (słucham rocka). Jeśli nie tacy jak ja mają tam przyjeżdżać, to kto?<br>Kolejna sprawa. Nie pojechałam na Jarocin, ponieważ: wolę &lt;name type="tit"&gt;Przystanek Woodstock&lt;/&gt;, audycje w RMF
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego