Typ tekstu: Książka
Autor: Sekuła Helena
Tytuł: Ślad węża
Rok: 2004
dostawy loco skład...
Mercz jest przystojny, szykowny, udekorowany drogą aktówką z koźlęcej skóry zamykanej na szyfrowy zamek, nieoficjalny, zwodniczy wyznacznik rangi posiadacza owego akcesorium, podobnie jak ubranie w angielskim stylu z wigoniowego szewiotu, buty od Gucciego, krawat od Yves St. Laurenta, na przegubie platynowy Piaget.
- Czym większe zamówienie, tym większy rabat oczywiście - zapewnia otwierając swoją świetną teczkę.
Bogna przeczuwa pośrednika szczególnego rodzaju. Nastawiony na szybki zysk proponuje wszystko wszystkim, często uczestniczy w sprzedaży dóbr nieznanego pochodzenia, podejrzanego gatunku.
- Najwyższy standard - Mercz wyciąga próbki.
- Jak pani to sobie wyobraża?
- Zwyczajnie. Pobranie materiału z całej dostawy.
Bogna już zdobyła pewną wiedzę o gatunkach
dostawy loco skład...<br>Mercz jest przystojny, szykowny, udekorowany drogą aktówką z koźlęcej skóry zamykanej na szyfrowy zamek, nieoficjalny, zwodniczy wyznacznik rangi posiadacza owego akcesorium, podobnie jak ubranie w angielskim stylu z wigoniowego szewiotu, buty od Gucciego, krawat od Yves St. Laurenta, na przegubie platynowy Piaget.<br>- Czym większe zamówienie, tym większy rabat oczywiście - zapewnia otwierając swoją świetną teczkę.<br>Bogna przeczuwa pośrednika szczególnego rodzaju. Nastawiony na szybki zysk proponuje wszystko wszystkim, często uczestniczy w sprzedaży dóbr nieznanego pochodzenia, podejrzanego gatunku.<br>- Najwyższy standard - Mercz wyciąga próbki.<br>- Jak pani to sobie wyobraża?<br>- Zwyczajnie. Pobranie materiału z całej dostawy.<br>Bogna już zdobyła pewną wiedzę o gatunkach
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego