Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy telefoniczne
Rok: 2003
to tylko 1 zł netto.

wybrane numery TP
Więcej wybranych numerów!
Rozmawiasz bardzo dużo, prowadzisz własną firmę?
Od marca możesz zamówić sześć wybranych numerów z każdego rodzaju połączeń: lokalnych, międzymiastowych, komórkowych i międzynarodowych. Korzystaj z wybranych numerów TP - Twoje rozmowy będą tańsze o 20%!

Rozmowy z rabatem TP
Zamów sobie rabat!

Rozmowy z rabatem TP to sposób na tańsze połączenia. Możesz zaoszczędzić 20%, 30%, a nawet 40%. Wysokość rabatu zależy od wybranego przez Ciebie wariantu usługi. Obniżka obejmuje - w zależności od wybranego rabatu - 20, 30, 40 lub 50 pierwszych połączeń w miesiącu.
Szczegóły w tabeli obok.
Im dłużej rozmawiasz, tym więcej
to tylko 1 zł netto.<br>&lt;gap&gt;<br>wybrane numery &lt;name type="org"&gt;TP&lt;/&gt; <br>Więcej wybranych numerów!<br>Rozmawiasz bardzo dużo, prowadzisz własną firmę?<br>Od marca możesz zamówić sześć wybranych numerów z każdego rodzaju połączeń: lokalnych, międzymiastowych, komórkowych i międzynarodowych. Korzystaj z wybranych numerów &lt;name type="org"&gt;TP&lt;/&gt; - Twoje rozmowy będą tańsze o 20%!<br>&lt;gap&gt;<br>Rozmowy z rabatem &lt;name type="org"&gt;TP&lt;/&gt; <br>Zamów sobie rabat!<br>&lt;gap&gt;<br>Rozmowy z rabatem &lt;name type="org"&gt;TP&lt;/&gt; to sposób na tańsze połączenia. Możesz zaoszczędzić 20%, 30%, a nawet 40%. Wysokość rabatu zależy od wybranego przez Ciebie wariantu usługi. Obniżka obejmuje - w zależności od wybranego rabatu - 20, 30, 40 lub 50 pierwszych połączeń w miesiącu.<br>Szczegóły w tabeli obok.<br>Im dłużej rozmawiasz, tym więcej
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego