Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy kosmetyków
Rok: 2003
Klub Kosmetycznych Ekspertów.
Jeśli chcesz poszerzyć widzę na temat pielęgnacji urody oraz nowych trendów w kosmetologii, zapraszamy do Klubu Forte. Nasi eksperci z przyjemnością podzielą się swoim doświadczeniem. Chętnie poznają też Twoją opinię na temat kosmetyków Forte - pomoże im w pracach badawczych. Klub Forte to także specjalne przywileje, m.in. rabaty w Hotelu Spa Dr Irena Eris w Krynicy, w Kosmetycznych Instytutach Dr Irena Eris oraz autoryzowanych gabinetach.
Aby wstąpić do Klubu Forte, wystarczy wypełnić i odesłać Deklarację, którą można znaleźć w ulotkach wewnątrz produktów Forte, w naszych sklepach lub na stronie internetowej www.klubforte.pl.
Więcej informacji udzielą konsultantki Serwisu
Klub Kosmetycznych Ekspertów.<br>Jeśli chcesz poszerzyć widzę na temat pielęgnacji urody oraz nowych trendów w kosmetologii, zapraszamy do Klubu Forte. Nasi eksperci z przyjemnością podzielą się swoim doświadczeniem. Chętnie poznają też Twoją opinię na temat kosmetyków Forte - pomoże im w pracach badawczych. Klub Forte to także specjalne przywileje, m.in. rabaty w Hotelu Spa &lt;name type="org"&gt;Dr Irena Eris&lt;/&gt; w Krynicy, w Kosmetycznych Instytutach &lt;name type="org"&gt;Dr Irena Eris&lt;/&gt; oraz autoryzowanych gabinetach.<br>Aby wstąpić do Klubu Forte, wystarczy wypełnić i odesłać Deklarację, którą można znaleźć w ulotkach wewnątrz produktów Forte, w naszych sklepach lub na stronie internetowej www.klubforte.pl. <br>Więcej informacji udzielą konsultantki Serwisu
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego