Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Przegląd Wojsk Lądowych
Nr: 4 (34)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1962
wyraźne tendencje wzrostu. W odpowiednim zarządzeniu szefa służby samochodowej MON czytamy m.in. "...Organizowanie konkursów racjonalizatorskich w bardzo poważnym stopniu przyczynia się do umasowienia ruchu wynalazczego w służbie.
Na tym odcinku konkurs racjonalizatorski w 1961 r. wypełnił swoje zadanie i przyczynił się do dalszej aktywizacji ruchu racjonalizatorskiego..."
Z zestawienia projektów racjonalizatorskich wynika, że spośród 18 zgłoszonych w roku 1960 projektów CKWiR przyjęła 10, natomiast w roku 1961 zgłoszono 87 projektów, z których 24 zostały przyjęte - cztery z tych prac były wysoko ocenione przez CKWiR.
W konkursie zgłosiło swój udział 245 uczestników, z których 24 przysłało 64 projekty racjonalizatorskie. 4 z tych
wyraźne tendencje wzrostu. W odpowiednim zarządzeniu szefa służby samochodowej MON czytamy m.in. "...Organizowanie konkursów racjonalizatorskich w bardzo poważnym stopniu przyczynia się do umasowienia ruchu wynalazczego w służbie.<br>Na tym odcinku konkurs racjonalizatorski w 1961 r. wypełnił swoje zadanie i przyczynił się do dalszej aktywizacji ruchu racjonalizatorskiego..."<br>Z zestawienia projektów racjonalizatorskich wynika, że spośród 18 zgłoszonych w roku 1960 projektów CKWiR przyjęła 10, natomiast w roku 1961 zgłoszono 87 projektów, z których 24 zostały przyjęte - cztery z tych prac były wysoko ocenione przez CKWiR.<br>W konkursie zgłosiło swój udział 245 uczestników, z których 24 przysłało 64 projekty racjonalizatorskie. 4 z tych
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego