Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Życie
Nr: 25.01
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
Od listopada ciąży na nim - nieprawomocny na razie - wyrok Sądu Lustracyjnego, który uznał jego oświadczenie za nieprawdziwe. Zdaniem sądu pod koniec lat 70. współpracował z SB.
sob


Pomysł na kasę

Najlepszymi racjonalizatorami w Polsce są dyrektorzy państwowych przedsiębiorstw. Z reguły kopalń, hut lub innych deficytowych firm. Co więcej - najlepiej wnioski racjonalizatorskie opiniują podwładni takich dyrektorów. A za rzetelną pracę należy się rzetelne wynagrodzenie. Ot, choćby 30 tysięcy złotych za wniosek dotyczący przejścia „z biurokracji papierowej na komputerową". Takie zadziwiające informacje zawiera najnowszy raport Najwyższej Izby Kontroli.
Co wynika z raportu? Przede wszystkim fakt, że za wnioski racjonalizatorskie wypłacono w ubiegłym
Od listopada ciąży na nim - nieprawomocny na razie - wyrok Sądu Lustracyjnego, który uznał jego oświadczenie za nieprawdziwe. Zdaniem sądu pod koniec lat 70. współpracował z SB.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;sob&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;Pomysł na kasę&lt;/&gt;<br><br>Najlepszymi racjonalizatorami w Polsce są dyrektorzy państwowych przedsiębiorstw. Z reguły kopalń, hut lub innych deficytowych firm. Co więcej - najlepiej wnioski racjonalizatorskie opiniują podwładni takich dyrektorów. A za rzetelną pracę należy się rzetelne wynagrodzenie. Ot, choćby 30 tysięcy złotych za wniosek dotyczący przejścia &#132;z biurokracji papierowej na komputerową". Takie zadziwiające informacje zawiera najnowszy raport Najwyższej Izby Kontroli. <br>Co wynika z raportu? Przede wszystkim fakt, że za wnioski racjonalizatorskie wypłacono w ubiegłym
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego