Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 02.27
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
W Beskidach zima w pełnej krasie

KATOWICE Na stokach leży ok. 60 cm śniegu i świeci słońce. Mimo że czas ferii już minął, narciarzy nie brakuje. Synoptycy twierdzą, że weekend będzie zimowy, a potem przyjdzie wiosna.
(MicroWay)Tak, słucham...

... nie jestem cudotwórcą - mówi Tadeusz Pytliński technik elektryk.

Czy pracując jako radiesteta pomógł pan ludziom szybciej dojść do zdrowia?

- Oczywiście, zwłaszcza w szpitalu po operacjach. Zmieniałem miejsce łóżka i choremu zdecydowanie się poprawiało. Ale, oczywiście, nie jestem cudotwórcą.

Czy to możliwe, że przestawienie łóżka może zmienić nasze życie?

- Miejsce, w którym śpimy, ma wpływ na nasze samopoczucie i zdrowie. Jeżeli łóżko stoi
W Beskidach zima w pełnej krasie&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;KATOWICE&lt;/&gt; Na stokach leży ok. 60 cm śniegu i świeci słońce. Mimo że czas ferii już minął, narciarzy nie brakuje. Synoptycy twierdzą, że weekend będzie zimowy, a potem przyjdzie wiosna.<br>&lt;au&gt;(MicroWay)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="convers"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Tak, słucham...&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;... nie jestem cudotwórcą - mówi Tadeusz Pytliński technik elektryk.&lt;/&gt;<br><br>&lt;who1&gt;Czy pracując jako radiesteta pomógł pan ludziom szybciej dojść do zdrowia?&lt;/&gt;<br><br>&lt;who2&gt;- Oczywiście, zwłaszcza w szpitalu po operacjach. Zmieniałem miejsce łóżka i choremu zdecydowanie się poprawiało. Ale, oczywiście, nie jestem cudotwórcą.&lt;/&gt;<br><br>&lt;who1&gt;Czy to możliwe, że przestawienie łóżka może zmienić nasze życie?&lt;/&gt;<br><br>&lt;who2&gt;- Miejsce, w którym śpimy, ma wpływ na nasze samopoczucie i zdrowie. Jeżeli łóżko stoi
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego